adplus-dvertising

BBP’den Kılıçdaroğlu’na çok sert “Kaçış planı” tepkisi! “iç savaş çıkaramadınız”

Kılıçdaroğlu’nun gündeme oturan “kaçış planı” açıklamasına BBP lideri Destici’den cevap geldi: “Gezi’de, 15 Temmuz’da iç savaş çıkaramadınız, kardeşi kardeşe düşüremediniz, düşüremeyeceksiniz. Buna geçit vermeyeceğiz.”
Takip et
BBP’den Kılıçdaroğlu’na çok sert “Kaçış planı” tepkisi! “iç savaş çıkaramadınız”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Baskanı Mustafa Destici, CHP Lideri Kemal Kiliçdaroğlu’nun yapmış olduğu açıklamanın ciddiye alınabilir bir iddia olmadığını belirtti.

Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve ailesinin ABD’ye kaçmak için paravan bir vakıf kurduğunu belirtti. Kılıçdaroğlu, paravan yapıya Ensar ve TÜRGEV Vakfı üstünden 1 milyar lira aktarıldığını kaydetti.

BBP’den Kılıçdaroğlu’na çok sert “Kaçış planı” tepkisi! “iç savaş çıkaramadınız”

DESTİCİ’DEN AÇIKLAMA

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yapmış olduğu açıklamanın ciddiye alınabilir bir iddia olmadığını belirtti.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında “Saat 22.00’de bir kaçış planının anatomisini ifşa edeceğim” dediği videoyu paylaştı. Kılıçdaroğlu’nun videoyu yayımlamasıyla beraber sosyal medya hesabından paylaşım yapan Destici, “Şehitler verdiğimiz ve yeni harekat planlarının yapıldığı bugün, milletin %53 oyuyla seçilmiş Büyük Türk Devleti’nin Cumhurbaşkanının yurtdışına (hele ki ABD’ye) kaçma planları yaptığının Kılıçdaroğlu tarafından söylenmesi kabul edilebilir ve ciddiye alınabilir bir iddia değildir.” şeklinde konuştu.

‘BUNA GEÇİT VERMEYECEĞİZ’

Destici, “Demokratik olarak iktidarı değiştirme ümidini yitirenler, 15 Temmuz’da darbeci hainlerle başaramadıklarını, aldıkları talimatla başaracaklarını mı zannediyorlar? Gezi’de, 15 Temmuz’da iç savaş çıkaramadınız, kardeşi kardeşe düşüremediniz, düşüremeyeceksiniz. Buna geçit vermeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.