adplus-dvertising

Bayrampaşa’daki pişkin hırsız yakalanınca ‘Çay içmeye geldim’ dedi

Bayrampaşa’da gözüne kestirdiği binaya örümcek adam gibi tırmanan hırsız pencereden içeri giremeyince aşağı inmeye çalışırken, demir parmaklığa takıldı. Ev sahibine yakalanan hırsız “Burada ne işin var?” sorusu üstüne pişkinlikle “Çay içmeye geldim” şeklinde konuştu. Hırsızın evden inme ve tekme tokat dayak yeme anı kameraya yansıdı.
Takip et
Bayrampaşa’daki pişkin hırsız yakalanınca ‘Çay içmeye geldim’ dedi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, önceki gün saat 02.00 sıralarında Bayrampaşa İsmetpaşa Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, şüpheli şahıs, hırsızlık için geldiği sokakta bir binayı gözüne kestirdi. Hırsız sonrasında seçtiği binaya yağmur borularına tutunarak örümcek adam gibi tırmandı. Pencereden içeri giremeyen şahıs, geldiği gibi aşağıya indiği esnada demir parmaklıklara takıldı. Kurtulmak için uğraşırken ses çıkaran hırsız, giriş katında ikamet eden ev sahibini uyandırdı. Duyduğu ses ile cama koşan ev sahibi, hırsız ile karşı karşıya geldi. Ev sahibinin ‘Sen kimsin, burada ne işin var’ sorusu üstüne hırsız pişkince ‘Üst komşuya çay içmeye geldim’ diye yanıt verdi. Ev sahibi vaziyeti evde bulunan oğlu Ali Dikmen’e haber verdi. Ali Dikmen hırsızlık için gelen şahsı yakalayıp tekme tokat dövmeye başladı. Fakat bir müddet sonra şüpheli şahıs Dikmen’in elinden kurtularak kaçtı.

Bayrampaşa’daki pişkin hırsız yakalanınca ‘Çay içmeye geldim’ dedi

O anlar kamerada

Hırsızın yağmur borularına tutunarak aşağıya inmesi bir binanın güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Görüntülerde binaya tırmanan hırsız tekrar binanın yağmur borularına tutunarak aşağıya iniyor. O esnada dairede oturan kişi hırsızı yakalayarak zapt etmeye çalışıyor. Hırsızın ise bir müddet sonra kendisi yakalayanın elinden kurtularak kaçtığı görülüyor.

‘Hırsızdan ev sahibine pişkin yanıt’

Bayrampaşa’daki pişkin hırsız yakalanınca ‘Çay içmeye geldim’ dedi

Hırsıza müdahale eden ev sahibinin oğlu Ali Dikmen “Gece saat 02.20 sıralarında eve gelmiş, oturuyordum. Şu sarı binadan bir kişi camdan aşağı inerken, ayağı takılıyor. Annem de çıkıp soruyor “sen kimsin, nesin?” diyerek soruyor. Ben çay içmeye geldim diyor. Bu saatte çay mı içilir? Ben o sesi işitince direkt dışarı çıktım. Biraz arbede oldu, daha sonra da kaçtı yakalayamadım.” şeklinde konuştu.
Ev sahibinin yaptığı ihbarla olay yerine gelen Polis ekipleri, hırsızı yakalamak için çevrede çalışma başlattı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.