Bayrampaşa’da 18 Yaşındaki genç Kıza Taciz! Linç Ediliyordu

Bayrampaşa'da yabancı uyruklu bir kişi 18 yaşındaki genç kızı taciz etmek istedi. Genç kız çığlık atınca tacizci linç edilmek istendi.

İstanbul Bayrampaşa’da metro istasyonu karıştı! Yabancı uyruklu olduğu belirtilen 1 kişi 18 yaşındaki kızı taciz etmek isteyince, halk tarafından taciz edilmek istendi. Zanlı güvenlik kulübesine saklandı. Polis zırhlı araçla zanlıyı götürdü.

Olay, dün akşam saatlerinde İstanbul Bayrampaşa metro istasyonunda yaşandı. 18 yaşındaki genç bir kızın, yabancı uyruklu biri tarafından taciz edildiği iddia edildi. Genç kızın yardım için “imdat” diye bağırmasıyla vatandaşlar kızın yardımına koştu. Genç kız 35 yaşlarında olan bir kişinin taciz ettiğini söyledi. Bunun üzerine yabancı uyruklu şüpheli, kızın ailesi ve toplanan kalabalık tarafından linç edilmek istendi. Güvenlik görevlileri, şüpheliyi ve yanındaki bir kişiyi öfkeli kalabalıktan korumak için kulübeye kapattı.

BAYRAMPAŞA METRO’DA GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMİ

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi geldi. Taciz iddiasını duyan onlarca kişi metro çıkışında toplandı. Şüpheli olay yerine getirilen zırhlı araca bindirilerek uzaklaştırıldı.

Şüphelinin polis merkezine götürülmesinin ardından da özel harekat polisleri bölgede güvenlik amaçlı bir süre nöbet tuttu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı