Bayram Tatilinde 15 Film Vizyona Girecek

Sinemaseverlerin bayram tatilinde yüzünü güldürecek, onlarca film bu hafta beyaz perdede yerini alacak.

Türkiye sinema salonlarında, bayram haftasında onlarca film vizyona girecek. 4’ü yerli 15 filmin beyaz perdede yayınlanacak haftaya, bir zamanların izlenme rekorları kıran Geniş Aile dizisinin film versiyonu dikkat çekiyor. Geniş Aile Komşu Kızı adıyla izleyici ile buluşacak olan filmin başrolünde, Ufuk Özkan, Bülent Çolak, Rojda Demirer ve Emre Altuğ rol alıyor.


Vizyona girme tarihleri bayram haftasına denk gelen filmler, sinemaseverlerin yüzünü güldürdü.

İşte önümüzdeki hafta vizyona girecek olan o filmler:

Geniş Aile Komşu Kızı

Geniş Aile Komşu Kızı, sorunlu bir adam olan Cevahir’in maceralarını konu edinen filmde, başarılı oyuncular,  Ufuk Özkan, Bülent Çolak, Rojda Demirer, Emre Altuğ ve Tuğçe Karabayır rol alıyor. Geniş Aile 2 Ağustos Cuma günü izleyici ile buluşacak.

Ölü Yatırım


Babalarının ani ölümünün ardından vurgun yapmaya karar veren, mezarcılıkla uğraşan iki kardeşin hikayesini anlatan Ölü Yatırım filmi, 2 Ağustos Cuma günü vizyona girecek. Filmin başrolünde, Anıl Çelik, Serkan Dağlı, Öykü Çelik rol alıyor.

Siccin 6

Beğenilen korku filmi Siccin, 6. serisi ile izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Film 2 Ağustos Cuma vizyona girecek. Siccin’in başrollerinde ise Merve Ateş, Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar var.

Konuşan Hayvanlar

Hayvan dostlarını kötü adamların elinden kurtarmak için zorlu bir mücadeleye atılan 9 yaşındaki bir çocuğun hikayesini anlatan filmin oyuncu kadrosunda,  Emir Özyakışır, Ferit Aktuğ, Ayça Erturan yer alıyor. Film 2 Ağustos Cuma vizyona girecek.

Elveda Oğlum

Çin’de 1980’lerde yaşayan iki ailenin hayatını anlatan filmde, başarılı oyuncular  Wang Jing-chun, Yong Mei başrolde yer alıyor. Film, 9 Ağustos Cuma günü vizyona girecek.

Sadık Bir Adam

Sadık Bir Adam, bir çiftin yaşadığı karmaşık ilişkiyi konu ediniyor. Filmin oyuncu kadrosunda,  Laetitia Casta, Louis Garrel, Lily-Rose Depp yer alıyor. Sadık Bir Adam 9 Ağustos Cuma vizyona girecek.

Kanlı Efsane

Kanlı Efsane, nişanlısını bulmaya çalışırken kendisini korkunç bir dünyanın içinde bulan bir adamın hikayesini konu ediyor. Filmde,  Jonathan McClean, Anna Dawson (II), Hannah Chalmers rol alıyor. Kanlı Efsane vizyon tarihi 9 Ağustos Cuma.

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw

Hızlı ve Öfkeli serisinin spin-off filmi olan Hobbs & Shaw, seriden tanıdığımız Luke Hobbs ve Deckard Shaw karakterlerini konu ediniyor. Filmde,  Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba rol alıyor. Hızlı ve Öfkeli filmi, 2 Ağustos Cuma yayınlanacak.

Sevimli Evcil Hayvanlar

Çocuk filmi olan Sevimli Evcil Hayvanlar, hayvan krallığında bir yarışma düzenleyen üç sevimli dostun hikayesini konu ediyor. 9 Ağustos Cuma günü izleyici ile buluşacak.

The Angry Birds Movie 2

Çocuk filmi olan Angry Birds filminin devam halkası olan yapımında uçamayan kuşlar ve yeşil domuzların yaşadığı maceralar konu ediliyor. 16 Ağustos Cuma günü vizyona girecek.

Yüzleşme

Çocukken cinsel saldırıya uğrayan genç bir adamın hikayesini anlatıyor. Filmin oyuncu kadrosunda,  Melvil Poupaud, Denis Ménochet, Swann Arlaud yer alıyor. Filmin vizyon tarihi ise 2 Ağustos.

Ay’ın Karanlık Yüzü: Hitler’in Çocukları

Lara Rossi, Vladimir Burlakov, Julia Dietze’nin başrolünde oynadığı filmde, insanlığı kurtarmak için savaşmak zorunda kalan bir topluluğu anlatıyor. Film 9 Ağustos Cuma yayına girecek.

Luis ve Uzaylı Dostları

12 yaşındaki Luis isimli bir çocuğun hayatını anlatan film, 2 Ağustos Cuma günü vizyona girecek.

Dora ve Kayıp Altın Şehri

Doğayla iç içe büyümüş bir kız olan Dora’yı anlatan çocuk filmi, 9 Ağustos Cuma izleyici ile buluşacak.

Jinna: Karabasan

Erarengiz olayların yaşandığı bir yeri araştırmaya giden bir kadının başına gelenleri anlatan korku filminin başrolünde,  Sena Özcan, Kenan Balık, Batuhan Zeybek yer alıyor. Film 2 Ağustos’ta yayına girecek.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı