Bayram Tatili Manzarası! Denizde Kumdan Çok İnsan Var

İstanbullu tatilcilerin Kurban Bayramı'nı fırsat bilip akın ettiği Tekirdağ sahillerinde deniz dolup taştı. Denize hücum eden vatandaşlar suda zor anlar yaşadı.
Takip et
Bayram Tatili Manzarası! Denizde Kumdan Çok İnsan Var
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kurban Bayramı tatilini fırsat bilen İstanbullu tatilcilerin önemli duraklarından biri de Tekirdağ sahilleri oldu. İstanbul’a olan yakınlığı nedeniyle tercih edilen sahillerde neredeyse hiç yer kalmadı. Denize girme hevesiyle sahillere giden vatandaşlar manzara karşısında dondu kaldı.

JANDARMA SÜREKLİ UYARIYOR

Süleymanpaşa İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler dalgalar nedeniyle ‘İleriye ve uzağa gitmeyin’ uyarısında bulunurken bu uyarıları pek dikkate alan olmadı  Tatilcilerden Fatih Şeker gazetecilere yaptığı açıklamada, “Biz 7-8 kişi İstanbul Esenler’den geldik. Kumbağ, Tekirdağ’ın en güzel yerlerinden biri. Çok kalabalık ve yoğun. Bütün İstanbul buraya akın etti. O yüzden eğlenmeye ve yüzmeye geldik. İleriye açılamıyoruz, jandarmada burada 7/24 uyarılarını yapıyor. Çok ileriye gidemiyoruz. Çok dalgalı, korkuyoruz. İleriye açılanlar illaki boğulma tehlikesi geçiriyor.” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.