adplus-dvertising

Bayram için aldığı kıyafetler çalındı

Zeytinburnu’nda markete gelen müşteri kılığındaki hırsız, bir vatandaşın bayram için aldığı ve markette unuttuğu giysileri çaldı. O anlar güvenlik kamerasına an be an yansıdı.
Takip et
Bayram için aldığı kıyafetler çalındı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay Ramazan Bayramı’nın 1’inci günü Zeytinburnu Yeşiltepe Mahallesi’nde bulunan bir markette yaşandı. Edinilen bilgiye göre, bayramlık giysi alan bir vatandaş, markete girdi ve bayramlık giysilerini kasanın önünde unuttu. Bu esnada markete gelen müşteri kılığındaki hırsız ise sigara alma bahanesiyle yerde unutulan poşeti alarak oradan uzaklaştı. O anlar anbean kameralara yansıdı.

“Bayramda giymek için giysi almışım”

Market sahibi Süleyman Çavgan, “Saat 17:15’de müşteri alışverişe geldi, bir şeyler aldı ondan sonra çekip gitti. Herhalde 10 – 15 dakika geçti bir baktım çocuk geri döndü benim poşetim burada kaldı. Dedim kardeşim ben poşet falan görmedim. Ben burada unuttum bir bakar mısın? Baktım gene yok. Çocukta öyle gariban ne var içinde dedim kardeş şeklinde konuştu ki, içinde bayramda giymek için tişört, pantolon aldım şeklinde konuştu. Dedim kameraya falan bakalım burada mı unuttun yoksa başka yerde mi unuttun? Yoksa eve mi götürdün? Sonra kameraya bakıyoruz. Bir adet kendini bilmez bir insan giriyor arkasından o çıktıktan sonra bir sigara alıyor. Sigaradan sonra poşeti alıyor içine bakıyor ve çekip gidiyor. Sana ait olmayan bir şeyi nasıl alıp gidersin?” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.