adplus-dvertising

Bayram günü tüfekli, baltalı ve yumruklu miras kavgası

Samsun’un Bafra ilçesinde kardeşler arasında miras meselesi yüzünden tüfekli, baltalı ve yumruklu kavga meydana geldi. Olay anı güvelik kamerasına yansıdı.
Takip et
Bayram günü tüfekli, baltalı ve yumruklu miras kavgası
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Edinilen bilgiye göre, aynı bahçede evleri bulunan Refaittin Y. ile kardeşi Şerafettin Y. arasında uzun zamandır babalarından kalan miras davası sebebiyle anlaşmazlık meydana geldi. Şerafettin Y. evinin bahçesinde kendi tapulu yerine ekmek fırını yaptı. Buna sinirlenen Refaittin Y. iddiaya göre kardeşinin fırınına zarar verdi. Uzun süredir de kardeşini tehdit eden Refaittin Y, sabah bayramlaşmaya gelen kardeşi Şerafettin Y.’nin çocukları ve torunlarının bahçede bulunduğu sırada çıkan münakaşada av tüfeğiyle üzerilerine yürüyerek ateş etti.

Bayram günü tüfekli, baltalı ve yumruklu miras kavgası

Bu sırada çıkan arbedede de tüfek ateş aldı. Çıkan arbedede Şerafettin Y. ve damadı, Refaittin Y’nin elinden tüfeği aldı. Tüfeği elinden alınan Refaittin Y., bu sefer eline geçirdiği baltayla onlara saldırdı. Etkisiz hale getirilen Refaittin Y. olay yerine gelen jandarma tarafından gözaltına alındı. Olayda tüfekle yaralanan olmadı. Gözaltına alınan şahıs jandarmadaki işlemlerinin sonrasında Bafra Adliyesine sevk edildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.