Bayram Dönüşü Otogarda Kısa Mesafe Tartışması!

Bayram tatili sonrasında Esenler Otogarı’nda yaşanan yoğunluk taksiciler ve yolcular arasında tartışmaya neden oldu. Taksiciler bazı yolcuları kısa mesafe diye aracına almayınca otogar'da gergin anlar yaşandı.

Bayram Dönüşü Otogarda Kısa Mesafe Tartışması!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Esenler’de bulunan 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda bayram tatili dönüşü yoğunluk yaşanıyor. Memleketlerinden dönen vatandaşlar otogardan evlerine gitmek için taksi bulmakta zorluk çekti.

Otogarda bulunan taksiciler gelen yolculardan kısa mesafe olan müşterileri almayınca ortalık karıştı. Otobüsten indikten sonra uzun süre evlerine gitmek için bekleyen vatandaşlar kendilerini taksiye almayan taksiciler ile tartıştığı anları cep telefonu kameraları ile kayıt altına aldı.

Bayram Dönüşü Otogarda Kısa Mesafe Tartışması!

POLİS BİLE TAKSİCİYİ ZOR İKNA ETTİ

Olaya sinirlenen vatandaşların seslerinin yükselmesinin ardından bölgede bulunan polis ekipleri olaya müdahale etti. Taksicilerden birini durduran polis, yakın mesafeye gidecek olan bir yolcuyu aracına almasını söyleyese de taksici değişime gideceğini söyleyerek yolcuyu almayı reddetti.

Polisle taksici arasında çıkan tartışma sonucunda taksici yolcuyu aracına almayı kabul etti. Otogarda taksiciler ile yolcular arasında tartışma devam etti.

Bayram Dönüşü Otogarda Kısa Mesafe Tartışması!

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.