adplus-dvertising

Bayram Bektaş: ‘Kadroyu biran önce oluşturmalıyız’

Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, “Oyuncu gidecek ve oyuncu gelecek ama bizim, başkanımızın, yöneticilerimizin tek maksadı sezona hangi kadro ile başlayacaksak onu biran önce yaratmak istiyoruz” şeklinde konuştu.
Takip et
Bayram Bektaş: ‘Kadroyu biran önce oluşturmalıyız’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, Samsun’daki çalışmalarını tamamladı. Yeni sezonun ilk etap kamp çalışmalarını Kayseri Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde yapan kırmızı-beyazlılarda teknik direktör Bayram Bektaş, çalışma öncesi açıklamalarda bulundu. İlk etap çalışmalara bugün başladıklarını söyleyen Bayram Bektaş, “Kampımıza başladık. Keyifli bir yolculuktan sonra Erciyes’teki kamp merkezimize ulaştık. Bugün çift antrenmanla kampımıza başlayacağız. Güzel bir hava var. Sabah kuvvet antrenmanı öğleden sonra da sistem, yöntem antrenmanlarıyla devam edeceğiz. En iyi biçimde bu kamptan tam verim alarak inşallah hazır bir biçimde Bolu kampından sonra Samsun’a döneceğiz” diyerek konuştu.

Bayram Bektaş: ‘Kadroyu biran önce oluşturmalıyız’

“Sezona hangi kadro ile başlayacaksak onu biran önce yaratmak istiyoruz”

Biran önce kadroyu biçimlendirmek istediğini ifade eden Bektaş, “Tek dileğim, sakatlıksız tam manasıyla bir kampı yapmak. Elbette basınımızın ve vatandaşlarımızın meral ettiği, geçen yıldan kadroda birkaç oyuncu var. Elbette oyuncu gidecek ve oyuncu gelecek ama bizim, başkanımızın, yöneticilerimizin tek maksadı sezona hangi kadro ile başlayacaksak onu biran önce yaratmak istiyoruz. Burası da bunun başlangıcı” dedi.
29 futbolcu ile Kayseri Kampına giden kırmızı-beyazlılar, orta saha, sağ bek ve hücum bölgesine de takviye yapmayı hedefliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.