Bayhan, kendisine aforoz edilmeli diyen Deniz Seki’nin şarkılarını dinliyor!

Önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takılan şarkıcı Bayhan, Deniz Seki’nin yeni şarkısına otomobilinde eşlik etmesiyle alakalı konuştu. Bayhan, “Deniz Seki’nin şarkısı çok hoşuma gitti. O yüzden Instagram’dan paylaşmak istedim” şeklinde konuştu. Seki, seneler önce Bayhan’ı ağır sözlerle yarışmadan kovmuştu.
Takip et
Bayhan, kendisine aforoz edilmeli diyen Deniz Seki’nin şarkılarını dinliyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Popstar yarışmasıyla ismini bütün Türkiye’ye duyuran Bayhan, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda kameralara yansıdı. Bir arkadaşıyla alışveriş yaptığı görülen Bayhan, Deniz Seki’nin son çıkardığı şarkısına otomobil kullandığı sırada eşlik etmesi ile ilgili konuştu.

“ÇOK HOŞUMA GİTTİ”

Deniz Seki ile senelerce gerilimli olan Bayhan, yaptığı bu hareketi, “Deniz Seki’nin şarkısı çok hoşuma gitti. O yüzden Instagram’dan paylaşmak istedim” sözleriyle açıkladı. Meşhur şarkıcı, muhabirlerin “Deniz Seki ile görüşüyor musunuz? Kendisine karşı kırgınlığınız var mı?” sorusuna ise “Deniz Seki ile görüşmememiz için herhangi bir gerekçe yok. Kendisine karşı kırgınlığım yok” biçiminde cevap verdi.

“TOPLUMDAN AFOROZ EDİLMELİ”

Deniz Seki, 2003 senesinde yayınlanan Popstar yarışmasında, programa yarışmacı olarak katlan Bayhan’ın hapse girip çıkma hikayesi ile ilgili çok sert açıklamada bulunmuştu. Bayhan’a, “Hapiste yatmış, toplumdan aforoz edilmeli” diyen Seki, seneler boyunca bu açıklamaları sebebiyle tepkilerin odağında olmuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.