Bay Yanlış Özgür’ün arabası hangi marka, fiyatı ne kadar?

Bay Yanlış dizisi 26 Haziran 2020 cuma akşamı FOX TV’de başladı. Dizinin başrolünde bulunan Özgür karakterine hayat veren Can Yaman ile Ezgi karakterini oynayan Özge Gürel dizinin başrollerini paylaşıyor. Bay yanlış dizinde önce terasında havuz blunan ev merak edildi, sonra da Can Yaman'ın kullandığı mavi araba... Arabanın markası, modeli ve fiyatı haberimizde...
Takip et
Bay Yanlış Özgür’ün arabası hangi marka, fiyatı ne kadar?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bay  Yanlış Özgürün arabası mavi spor klasik otomobil  1970 model Chevy Corvette Stingray spor araçtır. Dizide Özgür tarafından kullanılan bu klasik araç çok sevildi ve merak edildi. Ülkemizde satışta olan 16 klasik arabadan biridir. 1970 model Chevy Corvette Stingray oldukça nadir olduğu için benzerleri 900 bin liraya kadar alıcı buluyor.

1970 model bir araç olan ve 1969 yılında üretilmeye başlayan Chevy Corvette Stingray modeli spor mavi klasik otomobilde otomatik camlar, klima ve üstü açılır kapanır otomatik sistem bulunuyor.

Bay Yanlış Özgür’ün arabası hangi marka, fiyatı ne kadar?Bay Yanlış Özgür’ün arabası hangi marka, fiyatı ne kadar?Bay Yanlış Özgür’ün arabası hangi marka, fiyatı ne kadar? Bay Yanlış Özgür’ün arabası hangi marka, fiyatı ne kadar?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.