Bay Yanlış 5. bölüm fragmanı yayınlandı: Oyun içinde oyun!

Bay Yanlış dizisi bu akşam 4. bölümüyle ekranlara geldi. Ekranların yeni dizilerinden olan ve ilk bölümleriyle beğeni toplayan Bay Yanlış seyircileri ekranlara kilitlemeye devam ediyoe. Ezgi ve Özgür'ün sahte sevgili oyunları aileleri inandırır ve ikili her geçen gün birbirine daha da yakınlaşır. Sevilen dizinin yeni bölümlerinde neler olacak merak edilmeye başlandı. Bay Yanlış 5. bölüm fragmanında neler olacak? Bay Yanlış 24 Temmuz 5. bölüm fragmanı haberimizde...
Takip et
Bay Yanlış 5. bölüm fragmanı yayınlandı: Oyun içinde oyun!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Bay Yanlış’ın başrollerini Özge Gürel ile yakışıklı oyuncu Can Yaman üstleniyorlar. Ödüllü oyuncu Lale Başar, usta oyuncu Suat Sungur, Fatma Toptaş, Gürgen Öz, Sarpcan Köroğlu, Serkay Tütüncü, Ece İrtem ve Cemre Gümeli kadroya dahil olan isimler arasında. Bay Yanlış dizisinin ilk iki bölümün çekimleri bayram sonrasında Bodrum ve Göcek’te gerçekleştirilecek. Set daha sonra ise İstanbul’a taşınacak.

BAY YANLIŞ KONUSU

Oldukça zengin fakat sıradan bir hayat süren Özgür (Can Yaman) aşka inanmayan bir barmen olarak çalışmaktadır. Ezgi (Özge Gürel) ise yaşadığı yanlış ilişkilerden yorulmuş artık hayatının aşkını bulmak için elinden gelen herşeyi yapmaya kararlı güzel bir kıza hayat vermektedir. Ezgi’nin ilişki seçiminde başarısız olduğunu gören Özgür, doğru ilişkiyi seçebilmesi için ona hocalık yapmaya başlar. Birbirlerine komşu olan Özgür ile Ezgi’yi nasıl bir aşk hikayesi eklemektedi

BAY YANLIŞ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bir anlaşma gereği Ezgi’nin, Özgür ile Göcek’e gittiğini öğrenen Cansu ve Deniz şok olurlar. Ozan kırdığı potu son anda fark etse de, Deniz’in baskısıyla her şeyi anlatmak zorunda kalır. Cansu ve Deniz’in içi rahat etmez.

Ezgi’nin Özgür’e aşık olmasından korktukları için peşlerine düşerler ve Göcek’e giderler. Bu arada başlarına gelen aksaklıklar sonucu ıssız bir adaya düşen Ezgi ve Özgür’ü macera ve gerilim dolu bir gün beklemektedir, onlara ulaşamayan arkadaşları ve aileleri de panik halde her yerde onları aramaktadır.

BAY YANLIŞ 3. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

En son kavga edip anlaşmayı iptal eden Ezgi ve Özgür, birlikte çalışacaklarını öğrendiklerinde şoka girerler. Birbirlerine olan öfkeleri dinecek gibi değildir, bu anlara şahit olan Ozan ne yapacağını bilemez. Ezgi’nin orada çalışması Ozan için çok önemlidir, Özgür’le konuşup aralarını düzeltmeye çalışsa da pek başarılı olamaz. Bu arada Ezgi’yi ikinci bir şok beklemektedir. Yaşadığı bu olay karşısında Ezgi kendini sorgular ve Özgür’e yanlış davrandığını düşünür. Özgür’le arasını düzeltmek istemektedir, soluğu onun yanında alır. Ezgi’nin düğüne gelmek istemesi, Özgür’ü mutlu eder. İkisi de başlarına geleceklerden habersiz, bir oyun oynamak için yola çıkmaya hazırlanır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.