Bay Yanlış 4. bölüm fragmanı yayınlandı

İlk yayınlandığı andan itibaren herkesin beğenisini kazanan ve reyting sıralamasında yerini alan Bay Yanlış yeni bölüm fragmanıyla dikkat çekmeyi başardı. 17 Temmuz Cuma yayınlanacak Bay Yanlış dördüncü bölüm fragmanı haberimizde...

Yönetmen: Deniz Yorulmazer
Senaryo: Aslı Zengin – Banu Zengin Tak
Kanal ve Yayın Günü: Fox Tv – Cuma – 20.00

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Bay Yanlış’ın başrollerini Özge Gürel ile yakışıklı oyuncu Can Yaman üstleniyorlar. Ödüllü oyuncu Lale Başar, usta oyuncu Suat Sungur, Fatma Toptaş, Gürgen Öz, Sarpcan Köroğlu, Serkay Tütüncü, Ece İrtem ve Cemre Gümeli kadroya dahil olan isimler arasında. Bay Yanlış dizisinin ilk iki bölümün çekimleri bayram sonrasında Bodrum ve Göcek’te gerçekleştirilecek. Set daha sonra ise İstanbul’a taşınacak.

Konusu: Oldukça zengin fakat sıradan bir hayat süren Özgür (Can Yaman) aşka inanmayan bir barmen olarak çalışmaktadır. Ezgi (Özge Gürel) ise yaşadığı yanlış ilişkilerden yorulmuş artık hayatının aşkını bulmak için elinden gelen herşeyi yapmaya kararlı güzel bir kıza hayat vermektedir. Ezgi’nin ilişki seçiminde başarısız olduğunu gören Özgür, doğru ilişkiyi seçebilmesi için ona hocalık yapmaya başlar. Birbirlerine komşu olan Özgür ile Ezgi’yi nasıl bir aşk hikayesi eklemektedir.

Haber Etiketleri

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı