Bay Yanlış 3. bölüm fragmanı yayınlandı

Yaz aylarının gelmesiyle birçok sezonluk dizi de geçen hafta yayın hayatına merhaba dedi. Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla izleyenlerden geçer not almak isteyen dizinin ikinci bölümü ekranlara geldi ve reyting sıralamasında da yer almaya devam ediyor. 3. bölümde neler yaşanacak merak edilmeye başladı. 10 Temmuz cuma yayınlanacak 3. bölüm fragmanı haberimizde...

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Bay Yanlış’ın başrollerini Özge Gürel ile yakışıklı oyuncu Can Yaman üstleniyorlar. Ödüllü oyuncu Lale Başar, usta oyuncu Suat Sungur, Fatma Toptaş, Gürgen Öz, Sarpcan Köroğlu, Serkay Tütüncü, Ece İrtem ve Cemre Gümeli kadroya dahil olan isimler arasında. Bay Yanlış dizisinin ilk iki bölümün çekimleri bayram sonrasında Bodrum ve Göcek’te gerçekleştirilecek. Set daha sonra ise İstanbul’a taşınacak.

Konusu: Oldukça zengin fakat sıradan bir hayat süren Özgür (Can Yaman) aşka inanmayan bir barmen olarak çalışmaktadır. Ezgi (Özge Gürel) ise yaşadığı yanlış ilişkilerden yorulmuş artık hayatının aşkını bulmak için elinden gelen herşeyi yapmaya kararlı güzel bir kıza hayat vermektedir. Ezgi’nin ilişki seçiminde başarısız olduğunu gören Özgür, doğru ilişkiyi seçebilmesi için ona hocalık yapmaya başlar. Birbirlerine komşu olan Özgür ile Ezgi’yi nasıl bir aşk hikayesi eklemektedir.?

Bay Yanlış 2. bölüm özeti

Ezgi yaptığı hatayı telafi etmek için Serdar’la tekrar bir araya gelmek istemektedir. Cansu’dan bir buluşma daha ayarlamasını ister. Bu sefer doğru davranıp Serdar’ı etkilemeye kararlıdır. Bunun için de Özgür’e ihtiyacı vardır. O yüzden Özgür’ün teklifini kabul eder. Bir anlaşma yaparlar. Ezgi, bir geceliğine Özgür’ün sevgilisi gibi davranacak, karşılığında Serdar’ı etkilemek için ne yapması gerektiğini Özgür’den öğrenecektir. Fakat yaptıkları bu anlaşmanın ikisi içinde farklı sonuçları olacaktır.

Haber Etiketleri

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı