Batman’da Kan Davası Vahşeti: Bıçakladı, Başında Ölmesini Bekledi!

Batman’da 20 yaşındaki bir genç, kan davası nedeni ile Batman Şehirlerarası Otogarı’nda bıçaklanarak canice öldürüldü. Cinayetin ardından olay anının görüntüleri ortaya çıktı.

Batman’da 20 yaşındaki Suat Yüksekbağ’ın ağabeyi geçtiğimiz yıl işlediği bir cinayet sonucunda cezaevine gönderildi. Olayın ardından cinayete kurban giden kişinin yakınları cinayeti kan davası olayına çevirdi ve yakınlarını öldüren kişinin kardeşi Suat Yüksekbağ’ın peşine düştüler.


15 gün önce askerden gelen Yüksekbağ’ın  çalışmak için babasının yanına gideceğini öğrenen R.K. ve A.K. ağabeylerini öldüren kişinin kardeşi Yüksekbağ’a Batman Otagarı’nda pusu kurdu.

DEFALARCA BIÇAKLADILAR

Yüksekbağ’ı gören kardeşler kısa bir kovalamacanın ardından genci yakalayarak defalarca bıçakladılar. Bıçaklanan Yüksekdağ kanlar içinde yere yığılırken zanlılardan biri yaralı gencin başında bekleyerek Yüksekdağ’ın yanına kimseyi yaklaştırmadı. Uzun süre can çekişen gencin başında ölmesini bekleyen saldırgana polisler dahi hiçbir müdahalede bulunmadı. Sivil giyinimli bir kişinin saldırganın elinden bıçağı aldığı ve polise teslim ettiği olayda yaralan talihsiz genç ise kurtarılamadı.

4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Olay yerinde yaşamını kaybeden Yüksekbağ otopsi için Batman Bölge Hastanesi’ne kaldırıldıktan sonra incelemelerin ardından memleketi Siirt’te toprağa verildi. Polis işlenen cinayetle ilgili 4 kişiyi gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı