adplus-dvertising

Başkent’teki komşu kavgasının nedeni ortaya çıktı: Canını kurtarmak için 3’üncü kattan atlamış

Ankara’da bir kişinin, tartıştığı komşuları tarafından üçüncü kattan aşağı atıldığı ileri sürülmüştü. Söz konusu olayın, eli bıçaklı komşularından kaçan bir kişinin canını kurtarmak için kendisini üçüncü kattan aşağıya atması olduğu öğrenildi.
Takip et
Başkent’teki komşu kavgasının nedeni ortaya çıktı: Canını kurtarmak için 3’üncü kattan atlamış
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Sincan ilçesine bağlı Peçenek Caddesi’ndeki Elvan Apartmanı’nda yaşandı. Edinilen bilgilere göre Sefa Ü., çamaşırları üstüne halı çırpan üst komşusu Bahtiyar Ş. ile münakaşaya başladı. Münakaşanın büyümesi üstüne Bahtiyar Ş., oğlunu ve öbür akrabalarını çağırdı. Üstüne yürüyen bıçaklı saldırganlardan kaçmaya çalışan Sefa Ü., binanın üçüncü katına çıktı. Canını kurtarmak için bina koridorundaki penceren atlayan Sefa Ü., feci biçimde yere çakıldı. Büyük bir gürültüyle sarsılan mahalle sakinlerinin ihbarı üstüne olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Başından yaralanan ve kanlar içerisinde kalan Sefa Ü., yapılan ilk müdahalenin sonrasında hastaneye kaldırıldı. Mahalleli tarafından linç edilmek istenen saldırganlar ise kendilerini eve kilitledi. Yaralı Sefa Ü.’nün vaziyetinin ağır olduğu ve hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Polis ekipleri tarafından ise olayla alakalı çok sayıda kişinin gözaltına alındığı söylendi.

Başkent’teki komşu kavgasının nedeni ortaya çıktı: Canını kurtarmak için 3’üncü kattan atlamış

“Bilinci kapalıydı”

Olayın tanıklarından Nihat Erdoğan, “Sesi işitince eşimle koştuk hemen buraya geldik. Yaralı yerde yatıyordu, bilinci kapalıydı. Kafasından ve kulağından kan geliyordu. Bıçaklı saldırganlar da içeriye girmeye çalışıyordu. Altlı üstlü komşularmış. Halı çırpma nedeniyle kavga çıkmış. Münakaşayı çıkartan kadın eniştesini çağırmış. Çok kötü düşmüştü. Komşular ve eşim, yaralının bilincini açık tutmaya çalıştı. Sonra da sağlık ekipleri geldi. Mahalleli saldırganları linç etmeye çalıştı. Camdan atlamış. Bana, ‘Eğer atlamasaydım beni bıçaklayacaklardı’ şeklinde konuştu” ifadelerini kullandı.

Başkent’teki komşu kavgasının nedeni ortaya çıktı: Canını kurtarmak için 3’üncü kattan atlamış

“Çok büyük gürültü oldu”

Bir öbür tanık Nazlı Kuvvetli ise “Komşum memleketten yeni geldiği için çamaşırlarını yıkayıp asmış, öbür komşum da halılarını çırpmış. Üstüne bir de su dökünce alttaki komşular ıslanmış. Aralarında söylenmeye başladılar. Akşam olunca halıları çırpan komşumuz oğlunu ve akrabalarını çağırmış. 20-30 kişi birden gelmiş. Çok büyük gürültü oldu. Baktım ki çocuklar, ‘Babamı attılar’ diyerek ağlıyorlardı. Komşularımızdan birisi gelmiş yaralının kafasına havluyu basarak akan kanı durdurmaya çalışmış” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.