adplus-dvertising

Başkentte ucuzluk izdihamı

16 Nisan 2022, 14:15 tarihinde eklendi
Ankara’nın Keçiören ilçesinde açılışa özel indirim yapan mağazada indirimli telefon için sıraya giren yüzlerce vatandaş izdihama neden olurken sanki birbirlerini ezdiler.
Takip et
Başkentte ucuzluk izdihamı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ankara’nın Keçiören ilçesine bağlı Ufuktepe mahallesinde ev eşyaları ve elektronik eşya üstüne faaliyetlere başlayan mağazada izdiham meydana geldi. Açılışa özel kampanya olarak indirim yapan mağazanın önünde sahurdan beri kalabalık yaratmaya başlayan vatandaşlar, kapıların açılmasıyla beraber ürünlere hücum etti. Piyasada hali hazırda ortalama 12 bin liraya satılan telefonu 9 bin liraya alabilmek için yarışan vatandaşlar, ucuz telefonu alabilmek için sanki birbirleriyle kavga ettiler.

“Sınırlı sayıdaki telefon için birbirleriyle kavga ettiler”

Mağaza, kapılarını açmasıyla birlikte işyeri önünde bekleyen müşteriler içeriye akın etti. Açılışa özel sınırlı sayıda satılacak olan marka telefonu almak isteyen müşteriler, mağazaya ilk girebilmek için birbirlerini ezdiler. İzdiham meydana gelen kapıda birbirlerini ezerek içeriye girebilenler, sınırlı sayıdaki telefonun sahibi olabilmek için birbirleriyle kavga ettiler.

“Bir buçuk gündür hiç uyumadım”

Sınırlı sayıdaki telefonu alabilmek için bir buçuk gündür uyumadığını söyleyen Feyyaz Ünalan, “Şu anda çok mutluyum. Zaten bir gün boyunca beklemiştim. Bunca emeğim boşuna gitmedi en azından onu görmüş oldum. Emeği geçen bütün herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Çok mutlu ettiler beni, en büyük hayalimdi zaten. O da bugün bana geldi, emeğim boşa gitmedi. Bir buçuk gündür hiç uyumadım, bekliyordum o da bana denk geldi. Çok mutluyum, çok seviniyorum” diyerek konuştu.

Ali Nargüner – Oğuzhan Halil Özbek – İbrahim Çakmak

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.