Başkentliler Faciadan Kıl Payı Kurtuldu!

Ankara'da, freni boşalan TIR, yol kenarında park halinde bulunan araçlara çarparak durabildi. TIR'ın üzerilerine geldiğini gören vatandaşlar kaçışarak canlarını kurtardı.

Ankara’da korku dolu anlar yaşandı. TIR’ı ile ağır yük taşıyan bir şoför, aracı bozulunca yol kenarına çekip tamir etmeye çalıştı. TIR’ın altına giren vatandaş, aracın freni boşalınca ne yapacağını şaşırıp aracın altından hemen çıktı. Yokuş aşağı doğru hareket etmeye başlayan TIR, korku filmi gibi anlar yaşattı.


Kendilerine doğru gelen aracı fark eden vatandaşlar sağa sola kaçışarak canlarını kurtardı. Gürültüyle aracın geldiğini fark eden vatandaşlar bu şekilde bir faciadan kurtuldu. Süratlenen araç ise yol kenarındaki araçlara çarparak ancak durabildi. Meydana gelen kazada 5 otomobil ağır şekilde hasar aldı. Araçların içinde kimsenin bulunmaması kazada ölen ya da yaralanan olmasını engelledi.

“ŞOFÖR BAĞIRINCA FARK ETTİK”

Olay yerine gelen polis ve itfaiye ekipleri geniş güvenlik önlemleri alırken emniyet güçlerinin kaza ile ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi. Kazaya tanık olan bir vatandaş ise korku dolu o anları şöyle anlattı: Önce şoförün bağırdığını duyduk. Bizi uyarıyordu. Sonra TIR’ı fark ettim. Büyük bir gürültü ile üzerimize geliyordu. Hemen önünden kaçtık. Ancak araçlara çarparak durabildi. Yaşayacak günümüz varmış.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı