adplus-dvertising

Başkan Muhittin Böcek Aşure Dağıttı

Antalya büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muharrem ayı sebebiyle aşure dağıttı. Aşureye turistler de yoğun ilgi gösterdi.
Takip et
Başkan Muhittin Böcek Aşure Dağıttı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Antalya Büyülşehir Başkanı Muhittin Böcek, Muharrem ayı nedeniyle, belediye personellerine ve vatandaşlara aşure dağıttı. Başkan Böcek, kent merkezi ve tüm ilçelerde toplam 50 bin kişiye aşure ikram etti. Aşureye turistler de ilgi gösterdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, birlik ve beraberlik ile paylaşımların yükseldiği Muharrem ayında belediye personeline ve halka aşure dağıttı. Aşure ikramında personellerin yanı sıra vatandaşların da yoğun ilgisi görüldü. Başkan Böcek, kaplara aşure doldurarak elleriyle ikram etti.

“AŞUREMİZİ DAĞITTIK”

Etkinlik hakkında konuşan Başkan Böcek, “Muharrem ayı dolayısıyla aşuremizi dağıtıyoruz. Bu anlamda tutulan oruçları da Allah kabul etsin. Aşuremizi vatandaşlarımızla ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte paylaşıyoruz. Muharrem ayımızın tüm ülkemize sağlık, mutluluk, huzur ve barış dolu güzel günler getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.