Başını Açınca Tepki Çeken Hanife Sırra Kadem Bastı!

İzdivaç programında şöhreti yakalayan Hanife Gürdal, sürpriz bir kararla başını açmıştı. Bu hamlesi ile sosyal medyada büyük tepki çeken Hanife, bir haftadır paylaşım yapmıyor.

Hanife Gürdal… İzdivaç programı ile hayatımıza girdi. Bu programların RTÜK tarafından yasaklanmasının ardından sosyal medyada bir şekilde var olmaya ve adını unutturmamaya çalıştı. Yarım milyondan fazla takipçisini zaman zaman özlü sözler paylaşarak elinde tutmaya çalıştı. Ancak ne yapsa ekrandaki etkiyi uyandırmayı başaramadı. O da sonunda radikal bir karar aldı ve başını açarak fotoğraf paylaşmaya başladı.

Bu kararından dolayı Hanife’ye destek olanlar oldu tabii. Ancak eleştirenlerin sayısı oldukça fazlaydı. Bu eleştirilere zaman zaman cevap veren Hanife, baş edemeyeceğini anlayınca pes etmek zorunda kaldı. Son fotoğrafında sütyeni belli olan Hanife’ye yönelik eleştirilerin dozu daha da arttı. Bir anda başını açarak ortaya çıkan Hanife, gelen eleştirilerden midir bilinmez sırra kadem bastı. Takipçileri bir haftadır sosyal medya hesabından paylaşım yapmayan Hanife’ye ne olduğunu merak ediyor.

OYUNCULUKTA İSTEDİĞİ OLMADI

Daha önce bir televizyon kanalında yayınlanan dizide rol alarak oyunculuğa ilk adımını atan Hanife, dizinin yayından kaldırılması ile hüsrana uğramıştı. O günden sonra televizyonlara çıkamayan Hanife, sosyal medyadan reklam paylaşarak gelir elde etmişti. Ancak gelin adayının popülerliğini yitirmesi bu alanda kendisine gelen taleplerin azalmasına neden olmuştu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı