Başını Açan Hanife’den Tepki Çekecek Bir Karar Daha!

İzdivaç programında adını duyurduktan sonra bir süre ortalarda görünmeyen Hanife Gürdal, şimdilerde başı açık fotoğraflarıyla gündeme geliyor. Başını açması ile tepkilerin hedefi olan Hanife, sosyal medya hesabından geçmişe dönük başı kapalı fotoğraflarını silmeye başladı.

Başını Açan Hanife’den Tepki Çekecek Bir Karar Daha!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hanife Gürdal… RTÜK tarafından yasaklanan izdivaç programlarının adından en çok söz ettiren gelin adayıydı. Tüm Türkiye’nin önünde yüzlerce damat adayı ile görüşüp hiçbirini beğenmedi. İzdivaç programlarının yasaklanmasının ardından yaptığı açıklamalarda da programdaki her şeyin düzmece olduğunu belirten açıklamalar yapmaya başladı.

Bu açıklamaları ile de bir süre magazin sayfalarında haber olan Hanife, daha sonra silinip gitti. Bir ara kadının her işi yapabileceğini hemcinslerine göstermek adına benzin istasyonunda pompacılık yapmaya başlayan Hanife, bu alanda da beklediği primi elde edemedi. Tam unutulmaya yüz tutmuşken bir anda başını açan Hanife, sosyal medyadan başı açık fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Bununla da yetinmeyen Hanife, sütyeninin belli olduğu fotoğraflarını da takipçilerinin beğenisine sundu. Bazı takipçileri müzmin gelin adayını yerden yere vursa da onun “İstediğimi yaparım” şeklinde bir savunması vardı.

KAPALI FOTOĞRAFLARINI SİLMEYE BAŞLADI

Şimdi tüm bunlar bir tarafa Hanife’den geçmişini unutturma adına dev bir adım(!) daha geldi. Belkide kendisini diğer gelin adaylarından daha popüler kılan kapalılığını utanılacak bir şeymiş gibi unutturmaya çalışan Hanife, sosyal medya hesabından kapalı fotoğraflarını silmeye başladı. Hanife’nin bu hamlesi, profiline giren hemen herkes tarafından anında fark ediliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.