Başını Açan Hanife’den Dikkat Çeken Bacak Pozu!

Kısa süre önce başını açan ve yeniden magazin haberlerinde kendine yer bulan Hanife Gürdal, paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Skandalları ile gündemden düşmeyen ve en sonunda RTÜK tarafından yasaklanan izdivaçta gelen taliplerini bir bir geri çevirmesi ile ünlenen Hanife Gürdal, sosyal medyada ciddi bir takipçi kitlesi kazandı. Kazandığı bu takipçi kitlesine çeşitli markaların reklamlarını sunarak para kazanan Hanife Gürdal, nedendir bilinmez ama bir anda başörtüsünü çıkartarak başı açık fotoğraflarını paylaşmaya başladı.


Adı unutulmaya başlayan Hanife, bu hareketi ile bir anda magazin sayfalarında en üst sıralarda kendine yer bulmaya başladı. Paylaştığı her fotoğrafta takipçileri tarafından ağır eleştirilere maruz kalan Hanife, bunların tamamına kulak tıkamış durumda. Hatta her geçen gün paylaşımlarında biraz daha cesur davranan Hanife’nin son fotoğrafındaki bacak detayı dikkatlerden kaçmadı. Bazı takipçileri Hanife’nin gönderisinin altına “Yakında bikinili pozlar da verir” şekline yorumlar yaptı.

SÜTYENİ BELLİ OLMUŞTU

Hanife’nin geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir fotoğrafta da giydiği tişörtün altından sütyeni belli olmuştu. Gelin adayının bu paylaşımı büyük ses getirmişti. Hatta Hanife, konuyla ilgili kendisine çıkışan bir takipçisine “Size ne? İstediğimi giyerim” yanıtını vermişti. Hanife’nin sosyal medyada 500 binin üzerinde takipçisi var.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı