Başarılı Oyuncunun Yeni Rolü Belli Oldu

Game of Thrones’taki başarılı oyunculuğuyla Jaime Lannister karakterine hayat veren Nikolaj Coster-Waldau, FX’in yeni dizisi “Gone Hollywood” kadrosuna alındı.

FX’in yeni dizisi Gone Hollywood, 1980’li yıllarda geçiyor. Dizi, Hollywood’un geleceğini belirleyen söz sahibi kişilerin hikayelerini anlatacak. Çalıştıkları şirketlerden ayrılan ve kendi oyunculuk ajanslarını kuran bir grup insanın, zamanla yükselişlerini göreceğiz. Dizide dönemin eğlence sektöründe yaşanan gerçek olayları kurgusal karakterlerden izleyebileceğiz. Dizinin şimdilik pilot bölümü için FX’ten onay alındı. Eğer izleyicilerden beklenen tepkiler gelirse ilk sezonun onayı da verilecek.

GERÇEK KİŞİLERDEN ESİNLENİLDİ

FX kanalı, karakterlerin o dönemdeki gerçek kişilerden esinlenilerek yaratıldığını açıkladı. Coster-Waldau, Jack DeVoe adındaki bir karakteri oynayacak. Bunun yanında yeni projede Ben Schnetzer, John Magaro, Jonathan Pryce, Judd Hirsch ve Lola Kirke gibi isimler de yer alıyor. Dizinin senaryosunu “Ocean’s Eleven”ın senaristi Ted Griffin yazdı ve aynı zamanda yönetmen koltuğunda da o oturuyor. FX’in yeni sezondaki önemli silahlarından birisi olacak dizinin yapımcılığını ise Scott Rudin üstleniyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı