adplus-dvertising

Başakşehir’de tırnakçının oyunu kameraya yansıdı

Başakşehir’de bir şarküteri dükkanına giren kişinin alışveriş yaptıktan sonra verdiği parayı hızlıca geri alarak cebine koyduğu o dakikalar kameraya yansıdı.
Takip et
Başakşehir’de tırnakçının oyunu kameraya yansıdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bahçeşehir’de bulunan bir şarküteri dükkanına gelen iddiaya göre 3 kişi kasada bulunan Erhan Kara’ya sorular sorarak kafasının karışmasına neden oldu. Edinilen bilgiye göre dükkana gelen 3 kişiden biri, masanın üstüne bıraktığı parayı kasiyerin bir anlık dalgınlığından faydalanarak hızlıca geri alıp cebine koydu. Kasiyer ile konuşmaya devam eden kişi, parayı verdiğini öne sürerek para üzeri ve ürünleri alarak hızla dükkandan uzaklaştı. O anlar işyerinin güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedildi.

“Çok soru sorup kafamı karıştırdılar”

Olay anından kasada bulunan Erhan Kara, “Akşam saatlerinde müşterilerin yoğun olduğu anda geldiler biz de çok dikkat edemedik. Bana alkol fiyatlarını devamlı sorarak kafamı karıştırdılar. Aldıkları ürünleri kasadan geçtim para üzeri istediler, bende para vermediklerini söyleyince onlar da biraz gerginleşip verdik, kasaya attın dediler. Bende tek olduğum için direkt vermek mecburiyetinde kaldım. 10 dakika sonra şüphelenip kameraya bakınca anladım bu şekilde olduğunu. Daha önceden burada gene bir esnafın başına gelmiş” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.