Başakşehir, Edin Visca transferi için çıkan haberleri doğruladı!

Medipool Başakşehir Yardımcı Antrenörü Erdinç Sözer, Trabzonspor karşılaşması sonrası açıklama yaptı. Edin Visca transferi ile ilgili sorulan soruya net yanıt veren Sözer, “Edin Visca için çıkan haberler doğru fakat vaziyeti netleşmedi. Gelişme olunca duyarsınız.” şeklinde konuştu.
Takip et
Başakşehir, Edin Visca transferi için çıkan haberleri doğruladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Medipool Başakşehir Yardımcı Antrenörü Erdinç Sözer, Trabzonspor ile berabere kaldıkları maçın sonrasında açıklamalarda bulundu.

“EMRE HOCA İLE BİRLİKTE GÜZEL ÇALIŞIYORUZ”

Karşılaşmayı değerlendiren Erdinç Sözer “Atmosfer çok güzeldi. Burada başarılı oynamak kolay değil, takımı tebrik ediyorum. Beraberlik iki takım için de iyi. Hedef kazanmaktı, bunun için üzgünüz. Takımın oyunundan memnunuz. Emre Hoca ile beraber güzel çalışıyoruz. Gelişmemiz çok güzel. Bir iki adım daha atmamız gerekir. Bu tip kuvvetli takımları da yenmek için bunu yapmalıyız.” şeklinde konuştu.

“ÇIKAN HABERLER DOĞRU”

Edin Visca ile alakalı transfer sorusunu cevaplayan Erdinç Sözer “Edin Visca için çıkan haberler doğru fakat vaziyeti netleşmedi. Gelişme olunca duyarsınız.” ifadelerini kullandı. Edin Visca’nın devre arasında Trabzonspor’a imza atması bekleniyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.