adplus-dvertising

Başakşehir Diş Kliniği

1 Aralık 2022, 17:05 tarihinde eklendi
Diş, insan hayatında yokluğu düşünülemeyen öğelerden biridir. Gelişen teknoloji ile sağlıklı düzenlemeler yapılabilse de insanın en önemli varlığı sağlıklı dişlerdir.
Takip et
Başakşehir Diş Kliniği
 • Yazdir
 • Arttir - Azalt
 • Yorum 0

Bu nedenle ağız ve diş sağlığı son derece önemli bir konudur. Her zaman insanın hayat rutini içinde bulunmalıdır. İster estetik amaçlı isterse de sağlık gerekçeleriyle olsun diş kliniği her insanın belirli dönemde uğraması gereken yerlerdendir. Bu nedenle hem iyi hizmet alabilmek hem de konum çok önemlidir. Başakşehir Diş Kliniği olarak hizmet vermekte olan Seramik Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği tüm bu özellikleri birleştirmektedir.

Her Şeyin Bulunduğu Klinik

Ağız ve diş sağlığı farklı branşları olan oldukça komplike bir sistemdir. Bu nedenle bir klinikten beklenti, tüm donatıların bir arada olmasıdır. Buradaki beklenti, uzman hekimlerin, güler yüzlü personelin bulunmasıdır. Buna ek olarak cihazların teknolojik donanıma sahip olması da önemli bir beklentidir. Özellikle, kapı kapı dolaşmadan ağız ve diş sağlığı ya da estetik tüm hizmetler tek elden alınabilmelidir. Başakşehir Diş Kliniği tüm bu donanıma sahiptir.

Başakşehir Diş Kliniği

Klinikte Verilen Hizmetler

Klinik, ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm ihtiyacı karşılamak üzere hizmet vermektedir. Bahse konu hizmetler şunlardır:

 • Dental radyoloji: Bir diş hekimi için röntgen filmi en önemli argümandır. Diş hekimleri tüm tedavi planlarını genelde bu röntgen filmine göre yaparlar. Klinikte, tüm ağız yapısını görüntüleyebilen diğer yöntemler mevcuttur.
 • Ortodonti: Bu özel uzmanlık alanı klinikte hizmet vermektedir. Burada uzman hekimler, diş çapraşıklıklarını tedavi eder. Tedavi sonunda hastalar olması gereken yapıda dişlere sahip olur.
 • Diş implantı: Ağız ve diş teknolojisindeki önemli buluşlardan biridir. Eksik diş yerine biyouyumlu malzemeler ile yüksek teknoloji kullanılarak üretilen implant yerleştirilir ve üzeri zirkonyum kaplanır. Burada dijital diş hekimliğine ait teknikler kullanılır. Sanki kaybedilen dişin, varmışçasına yeniden tasarlandığı bu sistem klinikte başarı ile uygulanmaktadır.
 • Zirkonyum Kaplama: Dental (Diş) alanında son yılların en son teknolojik gelişmelerinden biridir. Zirkonyum kaplama sayesinde protez diş gerçek dişlere çok benzemektedir. Estetik görünüm ve rahat kullanım isteyenlerin tercihidir. Başakşehir Diş Kliniği, Seramik Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; bu konuda da en iyi hizmeti verir.
 • Diş eti hastalıkları tedavisi: Ağız sağlığında yaygın olan hastalıklardan biri de diş etlerinde görülmektedir. Yani sağlıklı dişin güvencesi diş etidir. Bu noktada klinik, diş eti hastalıklarını tedavi edebildiği gibi sağlıklı kalmasına da yardımcı olur.
 • Kanal tedavisi: Diş sağlığında ustalık isteyen bu yöntem pek çok dişin kaybedilmesini ö Kanal tedavisi sinirlere uygulanan bir yöntemdir. Dolayısıyla hissedilen sıcak ve soğuk farklılığı, kanal tedavisine ihtiyaç olduğu anlamındadır. Elbette uzman hekimler, klinikte bu tedaviyi ağrısız ve sağlıklı bir şekilde yapar.
 • Diş beyazlatma: Dişin kendi yapısından ya da tüketilen besinlerden ötürü bazı dişlerde beyazlık yakalayamamak en büyük sorundur. Ancak diş beyazlatma ile sorun çözülür. Klinik, en sağlıklı şekilde işlemi yapar.
 • Gülüş Tasarımı: Yüz yapısı dişlerle bütünleştiğinde gülüş kusursuzdur. Bu nedenle diş yapısı ve yüz şeklini ahenk içinde buluşturmak gereklidir. Dijital diş hekimliği teknikleriyle bu tıbbi yöntem oldukça başarılı bir şekilde uygulanır. Elbette yapılan örneklerde Başakşehir Diş Kliniği’nin uzmanlığını görmek mümkündür.
 • Başakşehir Diş Kliniği

Güvenilir Diş Kliniği Sizi Bekliyor

Ağız ve diş sağlığı konusunda en önemli konu güvenilirliktir. Bu nedenle, işlemlerin uzmanlaşmış ve tecrübeli hekimlere bırakılması önemlidir. Tüm bu nedenlerden, Başakşehir Diş Kliniği bu konuda A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınız için yanınızdadır. Yıllardan bu yana güler yüzlü ekibi, üstün teknolojik yatırımları ile birçok insanın tercihi olmuştur. Hizmet saatlerindeki esneklikle de hasta dostu klinik olduğunu gösterir. Seramik Denatl Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Başakşehir ilçesi Kayaşehir bölgesinde sizlere son teknolojik gelişmeleri barındıran diş tedavi hizmeti sunmaktadır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.