Bartın ve Kocaeli’den Peş Peşe Acı Haberler!

İzmit'te dün öğlen saatlerinde serinlemek için denize giren 4 arkadaştan biri boğularak yaşamını yitirdi.

İzmit’te dün öğlen saatlerinde meydana gelen olayla ilgili alınan bilgiye göre, 4 arkadaş sahilde eğleniyordu. Bir süre sonra denize giren çocuklar acı bir şekilde bağırmaya başladı. O sırada çocuklarıyla plajda olan Erol D. isimli vatandaş çığlıkları duyar duymaz denize koşarak 3 çocuğu kurtarmayı başardı. Bir çocuk ise suyun içinde kaldı. Çevredekilerin de yardımıyla boğulmak üzere sudan çıkarılan çocuklar sakinleştirilmeye çalışıldı. 9 yaşındaki Abdulhalik ise saniyeler içinde gözden kayboldu. Yeniden denize girerek küçük çocuğu kurtarmaya çalışan Erol D. isimli vatandaş, talihsiz çocuğa ulaşamadı.


Çocuklardan biri ise olay yerinden hızla uzaklaştı. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri çocuklara müdahalede bulunurken, kayıp olan çocuk için ise arama kurtarma çalışmaları başlatıldı. Uzun süre devam eden çalışmaların ardından 9 yaşındaki Suriyeli çocuğun cansız bedenine ulaşıldı.

BİR ACI HABER DE BARTIN’DAN

İzmit’te hayatını kaybeden Suriyeli Abdulhalik ölüm haberinin ardından bir acı haber de Bartın’dan dün akşam saatlerinde geldi. 15 yaşlarında iki genç kız girdikleri gölde boğularak yaşamlarını yitirdiler. Saatlerce süren aramaların ardından cansız bedenlerine ulaşan genç kızların kuzen olduğu öğrenildi. Acı haberin ardından talihsiz kuzenlerin olay yerine gelen aileleri sinir krizi geçirdi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı