Barış Akarsu’nun annesi kimdir? Hatice Akarsu öldü mü?

Son dakika gelişmesine göre, şarkıcı Barış Akarsu’nun annesi Hatice Akarsu verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Peki ama Hatice Akarsu kimdir, neden öldü?
Takip et
Barış Akarsu’nun annesi kimdir? Hatice Akarsu öldü mü?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

2007 yılında Muğla’nın Bodrum ilçesinde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden şarkıcı Barış Akarsu’nun annesi Hatice Akarsu, 15 gündür yoğun bakımda verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

Genç yaşında hayatını kaybedip, sanat dünyasını ve sevenlerini yasa boğan ünlü şarkıcının annesi Hatice Akarsu’dan bugün üzen haber geldi.

Ses sanatçısı Onur Akay’ın haberine göre; pankreas kanseri teşhisi konulan ve teşhisten dört ay sonra ameliyat olan Hatice Akarsu, hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi görmeye başlamıştı. Ameliyat sırasında kanser kitlesine ulaşılamadı ve Hatice Akarsu çoklu organ yetmezliğinden dolayı Ankara Şehir Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Barış Akarsu’nun annesi kimdir? Hatice Akarsu öldü mü?

Barış Akarsu’nun kardeşi Nesrin Akarsu, üç gün önce Instagram’da bir paylaşım yaparak annesi Hatice Akarsu için sevenlerinden dua istemişti: Annem pankreas kanseri sonrası ameliyat geçirmişti. Uzun süredir hastanedeyiz. Şimdi yoğun bakımda. Hatice annenizin dualarınıza ihtiyacı var. Bizi seven, abimi seven herkesten duanın gücüne inanarak annemin sağlığı için dua istiyorum hepinizden.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.