Barbaroslar fragmanı izle! Barbaroslar ne zaman başlıyor?

TRT1’den ortalığı kasıp kavuracak tarihi türdeki yapımı Barbaroslar’ın 2.fragmanı çarpıcı görüntüler eşliğinde dizi tutkunlarının beğenisine sunuldu. Barbaros Hayreddin Paşa’nın yaşamına ilişkin bilinmeyenlerin kapısını aralayacak Barbaroslar’da Engin Altan Düzyatan ile Ulaş Tuna Astepe’nin omuz omuza verdiği sahne heyecanlandırdı.
Takip et
Barbaroslar fragmanı izle! Barbaroslar ne zaman başlıyor?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tarihi dizilerine bir yenisini daha ekleyen TRT1, bu sefer de Barbaroslar’ı hanesine yazdırdı. Yeni yayın dönemine geçiş yapılmasıyla birlikte ekrandaki ekran yaşamına ilk adımı atacak olan Barbaroslar, tanıtım fragmanıyla göz doldurdu.

Gerilim ve aksiyon dolu kesitlerin verildiği Barbaroslar’ın kilit adları olan Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe’nin vurucu sözleri yeni bölüm fragmanında öne plana çıktı. İzleyenlerin etkisinden uzun bir müddet çıkamayacağı sahnelerde imzasını taşıyacak olan Barbaroslar’da Akdeniz’i Türk gölü haline gelmesini sağlayan kahramanların öyküsü konu olarak işlenecek.

Görkemli prodüksiyonu, hafızalardan silinmeyecek senaryosu ve kaliteli oyuncularıyla yolan çıkan Barbaroslar’ın yönetmenlik koltuğunda Taylan Biraderler oturacak. Ozan Aksungur, Cüneyt Aysan ve Oğuz Ayaz’ın senaristliğinde bulunduğu ve Es Film imzasıyla TRT’de tufan koparacak olan Barbaroslar’ın, Eylül ayı içerisinde yayın yolculuğunda yürümeye başlaması bekleniyor.

Barbaroslar’ın Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe’nin dışında İsmail Filiz, Batuhan Bayar, Yetkin Dikinciler, İshak Caner Topçu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Yiğit Özşener, Pelin Akil, Gülcan Arslan ve Melis Babadağ bulunmaktadır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.