adplus-dvertising

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 28. bölüm full izle-Barbaroslar son bölüm tek parça

TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 21 Nisan Perşembe akşamı 28. bölümüyle izleyicilerle buluştu. Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 28. bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için, Barbaroslar son bölüm full izle, Barbaroslar Youtube linki haberimizde..
Takip et
Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 28. bölüm full izle-Barbaroslar son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe’nin rol aldığı dizide bu hafta Hüma, İlyas’ın zindandan kaçmasına sebep olan Esma’ya İlyas’ın canına bir şey olduğu takdirde onu çiğneyip geçeceğini söylemişti. Hüma ona nasıl bir ceza verecek ve Esma bunun karşılığında ne yapacaktır? Diziyi internet ortamından takip etmek isteyenler Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 28.bölüm full kesintisiz tamamı izle ekranı haberimizde.

BARBAROSLAR AKDENİZ’İN KILICI 28.BÖLÜM ÖZET

Tüm çabalarına rağmen Baba Oruç ve Hızır’ın kendisini kurtarmakta çaresiz kaldığını öğrenen İlyas, Esma yardımıyla tutulduğu zindandan kaçmış ve Mesih Paşa’nın yaverini Kelemez’deki katliamın asıl suçlularını itiraf etmesi için esir almıştı. Oruç bu olay karşısında İlyas’ı bulduğu yerde öldüreceğini söyleyen Mesih Paşa’ya engel olamamış ve İlyas gözleri önünde vurularak düşmüştü. Oruç, kardeşini vuran Mesih Paşa’dan intikamını nasıl alacaktır? İlyas yaşayacak mıdır?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 28. bölüm full izle-Barbaroslar son bölüm tek parça

Hızır, Piri Reis ve Murad, Don Diego’nun himayesine girmeye hazırlanan Şahbaz’ın ve yanındaki Piero’nun izini bulmuş ve onları yakalayacakları esnada tuzağa düşürülmüşlerdi. Kara Hasan ve Osmanlı askerlerinin yetişmesiyle bu tuzaktan kurtulan Hızır ve leventler, Şahbaz ve Piero’yu Kelemez’e götürmeyi başarabilecek midir? Yolda onları bekleyen engeller neler, yeni düşmanlar kimler olacaktır? Kelemez’deki katliamda Gabriel’in parmağı olduğu ortaya çıkacak mıdır? Modon fethi başlayacak mıdır?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.