Banu’su Asena Tuğal’ın estetiksiz fotoğrafları!

Fox TV’nin iddialı dizileri arasında gösterilen Masumiyet’te Banu karakterine canlandıran tescilli güzel Asena Tuğal’ın estetiksiz hali gün yüzüne çıktı.
Takip et
Banu’su Asena Tuğal’ın estetiksiz fotoğrafları!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır gibi meşhur oyuncuların başrolleri paylaştığı Masumiyet dizisi geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk bölümüyle ekran yolculuğuna başladı.

GÖRENLER TANIYAMADI

Başarılı bir çıkış yakalayan dizinin usta oyuncuları kadar Serkan Tütüncü, İlayda Alişan ve Asena Tuğal gibi genç oyuncuları da dikkat çekmeyi başardı.

Masumiyet’in Banu’su tescilli güzel Asena Tuğal’ın seneler içindeki değişimiyse herkesi şaşırttı.

Banu’su Asena Tuğal’ın estetiksiz fotoğrafları!

Bir dizi estetik opesrasyon geçirdiği konuşulan oyuncunun değişimiyle olay oluşturdu.

Banu’su Asena Tuğal’ın estetiksiz fotoğrafları!

ASENA TUĞAL KİMDİR?

Asena Tuğal, 18 Ekim 1984 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Matematik ve Sosyal Bilimler Akademisi’nde tamamlamıştır. TGRT, Kanal D, Show Tv’de haber muhabirliği yapmış ve 2006 senesinde Miss Turkey yarışmasında dördüncü, Miss İnternational yarışmasında ise Miss Smile ödülünü almıştır.

2010 senesinde Ömre Bedel dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Asena Tuğal; Kertenkele, Filinta, Şeref Meselesi, Aldırma Gönül, Tozlu Yollar ve Öğretmen Kemal dizilerinde rol almıştır. Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisinde Hülya karakterine yaşam vermektedir. Asena Tuğal, 1,74 metre boyunda, 55 kilo ve Terazi burcudur.

ASENA TUĞAL’IN ROL ALDIĞI DİZİLER VE FİLMLER:

2021 – Masumiyet (Banu) (TV dizisi)2019 – Afili Aşk (Hülya Yiğiter) (TV Dizisi)2017 – Lise Devriyesi (Seda Sancak) (TV Dizisi)2017 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Zeynep Sağlam) (TV Dizisi)2016 – Kertenkele: Tekrardan Doğuş (Zeynep Şanlı, Maskeli Kız) (TV Dizisi)2015-2016 – Filinta (Tabibe Leyla) (TV Dizisi)2013 – Tozlu Yollar (Vildan) (TV Dizisi)2013 – Aldırma Gönül (Nefise) (TV Dizisi)2010 – Öğretmen Kemal (Nehir) (TV Dizisi)2010 – Akasya Durağı (Ezgi) (TV Dizisi)2009 – Ömre Bedel (Hande) (TV Dizisi)

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.