Banu Parlak’tan Emrah Açıklaması: Tehdit Edildim

Belalım Benim şarkısını okuduktan sonra Emrah'la arasındaki gerilim artan şarkıcı Banu Parlak 2. sayfa programında yaşananları anlattı.
Takip et
Banu Parlak’tan Emrah Açıklaması: Tehdit Edildim
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medyadan paylaştığı videolarla tanınarak şarkıcılık kariyerine başlayan Banu Parlak, geçtiğimiz günlerde Emrah ile yaşadığı gerginlikle gündeme gelmişti. Magazin gündemine düşen olayın ardından 2. sayfa programına katılarak olayla ilgili açıklamalarda bulunan Parlak, Emrah’ın avukatı tarafından mahkemeye verilmekle tehdit edildiğini söyleyerek gözyaşlarını tutamadı.

Parlak’ın seslendirdiği Belalım Benim şarkısının Emrah tarafından yayından kaldırılmasıyla başlayan polemik, giderek büyümeye devam ediyor. Cep telefonu kamerası ile 10 dakikada klip çekerek sadece Youtube’de yayınlamak istediklerini söyleyen Parlak, bu şarkıdan tüm gelirleri Emrah kazanacaktı diyerek sözlerine şöyle devam etti,

”BENİ TEHDİT EDİYORLAR”

‘Dava açacağız, tazminat davası açacağız’ diyerek beni tehdit ediyorlar. Bu şarkıyı herkes okudu niye ben? Ben ilk açıklamamda bile ‘Emrah abi’ dedim o gidip söz nedir eser nedir paylaşımları yaptı. Oğluyla alakalı o kadar şey çıktı herkes yazdı onlara niye cevap vermedin de bana verdin. Bana garezin ne. Bu kadar mı gözünüzü korkutuyorum. Emrah’ın oğlu gelip bana klip yapalım dedi ben Emrah abi için yapmadım.

Banu Parlak’tan Emrah Açıklaması: Tehdit Edildim

“EMRAH’A YALVARDIM”

Klibin kaldırılması için telefon geldiğinde resmen yalvardım yapmasın diye. Senin (Emrah) ağzından duymadım ama eğer ben bu şarkıdan para kazanırım diye yaptıysan yazıklar olsun. Artık o şarkıyı ağzıma almam. Eminim ki şu an Emrah’ın avukatı ağzımdan bir tek kelime çıksın da dava açayım diye bekliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.