Banu Parlak’ın Klibi Emrah’ın Talimatı ile Kaldırıldı

Şarkıcı Banu Parlak ‘ın yorumladığı ve klibini çektiği Belalım şarkısı Emrah’ın talimatı ile kaldırıldı. Müziği Emrah’a ait olan şarkının bu isteği şarkıcı Parlak’ı sinirlendirdi.

Sözü Şükrü Kekevi’ye bestesi ise şarkıcı Emrah’a ait olan Belalım şarkısına klip çeken Banu Parlak’a Emrah’tan veto geldi. Klibin yayınlanmasının ardından şarkıcı bestesinin kendisine ait olduğunu ve şarkı için gerekli izinlerin alınmadığını söyleyerek klibin kaldırılmasını istedi. Bu duruma sinirlenen Parlak, şarkının söz yazarını ziyaret ederek sosyal medyadan sitem dolu bir paylaşımda bulundu.

Banu Parlak’ın Klibi Emrah’ın Talimatı ile Kaldırıldı

PAYLAŞIMLAR İLE KLİBİN KALDIRILDIĞINI AÇIKLADI

Emrah’ın isteği ile klibin kaldırıldığını sosyal medyadan duyuran Parlak paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Emrah abinin talimatı ile şarkımız yayından kalkmıştır. Büyüğümüzdür sözünün üstüne söz söylemeyiz kaldırıyoruz. Paylaşan destek olan herkese sonsuz teşekkürler. Daha güzel şarkılarla devam edeceğiz yılmak yok! Aynı şarkının bir dünya coverı varken bizim ki batmış göze herkesin canı sağ olsun vardır bir bildiği”Banu Parlak’ın Klibi Emrah’ın Talimatı ile Kaldırıldı

HAYRANLARINA YENİ ŞARKI MÜJDESİ VERDİ

Olayın ardından Parlak hayranlarına yeni şarkısı için çalışmaların başladığını ve en kısa sürede piyasada olacağının da müjdesini verdi. Öte yandan şarkıcı Emrah, Parlak’ın sitem dolu paylaşımının ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Emrah, paylaşımında müzikle uğraşan gençlere eser üretme konusunda tavsiye vererek kalıcı olabileceğinin altını çizdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı