Banu Alkan, Bilinmeyenlerini Anlattı

Türk Sinemasının ve Müziğinin Afrodit'i Banu Alkan, özel hayatına ve hayatta önem verdiği şeylere dair açıklamalar yaptı.

Afrodit lakabıyla bilinen ve hem güzelliği hem de sesiyle Türk sineması ve müziğinde önemli bir yeri olan Banu Alkan, özel hayatın dair açıklamalarda bulundu. Alkan, maddiyata önem vermediğni ama maddiyatsız da hiçbir şeyin mümkün olmadığını ifade etti. Alkan; güzelliğinin genetik, başarısının mantıklı kararlar almaktan geçtiğini söyledi.


Banu Alkan

SAÇLARIMI PARİS’TE YAPTIRIYORUM

Banu Alkan saçlarını, Paris’teki dünyaca ünlü kuaför Alexander’da yaptırdığını ve Sophie Loren’in bütün sırlarını kuaföründen öğrendiğini söyledi. Yemek odası takımının değerinin 1,5 milyon TL olduğunu söyleyen Afrodit, bu yatak odasını İtalya’da yılda bir kez üretildiğini ve geçtiğimiz günlerde satmak istediğini fakat kıyamadığını belirtti.

”Güvenme güzelliğine bir sivilce yeter, güvenme malına bir kıvılcım yeter.” diyen Banu Alkan, parayı çok önemsemediğini ama tutumlu biri olduğunu da kaydetti. Paranın ve güzelliğin geçici, tutuculuk ve akıllı olmanın kalıcı olduğunu söyleyen Afrodit, güzelliğinin büyüsüne kapılmadan mantıklı bir hayat yaşadığını ve bu sayede bugün hala kendine yetebildiğini söyledi.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı