adplus-dvertising

Bankadan kredi alamayan 63 yaşındaki seyyar satıcı intihar etti!

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde yaşayan 63 yaşındaki Selim Bayrak, ekonomik problemler sebebiyle girdiği bunalım neticesi hayatına son verdi. Bayrak’ın kısa bir müddet önce özel bir bankadan kredi talebinde bulunduğu ve ret yanıtı alınca intihar ettiği öğrenildi. Otopsi işlemleri tamamlanan Bayrak, yakınları tarafından sessiz, sedasız defnedildi.
Takip et
Bankadan kredi alamayan 63 yaşındaki seyyar satıcı intihar etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Diyarbakır‘ın Sur İlçesinin Melikahmet Caddesinde seyyar satıcılık yapan Selim Bayrak borç batağında olup kredi talebinde bulunduğu özel bankadan da ret yanıtı alınca intihar etti.

SESSİZ SEDASIZ TOPRAĞA VERİLDİ

Bayrak’ın ölümüyle alakalı soruşturma kapsamında Adli Tıp Kurumunca otopsi işlemi tamamlandıktan sonra cenazesi yakınlarına teslim edildi. Bayrak asri mezarlıkta sessiz sedasız toprağa verildi.

Bankadan kredi alamayan 63 yaşındaki seyyar satıcı intihar etti!

EVİ TAMAMEN YIKILDI

Sur’un Fatihpaşa Mahallesinde yaşayan Bayrak’ın evi hendek olaylarında ağır hasar gördü. Meydana Gelen gelişme üstüne yaşadığı mahalleyi terk edip kiraya çıkmak mecburiyetinde kalan Bayrak’ın evi tamamen yıkılırken, olaylar ardından kendisine 27 bin lira ödeme yapıldığı öğrenildi.

ESKİ OTELLERDE KONAKLAMAYA BAŞLAMIŞ

Yalnız yaşayan Bayrak’ın meydana gelen ekonomik krizden kaynaklı olarak kirasını bile ödeyemez vaziyete gelince amcasının evine sığındığı, burada da ailevi problemler yaşayınca kısa zaman önce Sur’un köhne sokaklarındaki eski otellerde konakladığı bildirildi.

PROBLEMLERIYLE İLGİLİ YAYIN DA YAPMIŞ

Sözcü’nün haberine göre Selim Bayrak, geçtiğimiz haftalarda Ağaçkakan adlı sosyal medya yayınında da ekonomik problemler ve uygulamalardan yakınmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.