adplus-dvertising

Baltayla eşinin kapısına dayanan Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşine 5 yıla kadar hapis!

Eşine baltalı dehşeti yaşatan Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi Yusuf Bazancir hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı. Hazırlanan iddianamede Bazancir’in 5 seneye kadar hapsi talep edildi.
Takip et
Baltayla eşinin kapısına dayanan Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşine 5 yıla kadar hapis!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beşiktaş Kuruçeşme’de 9 Mart günü meydana gelen olayda sanatçı Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi Yusuf Bazencir, 5 senelik eşi Seval Bazencir ile telefonda tartışmış, eşi görüşmek istememesine karşın evin kapısına dayanan Yusuf Bazencir, kapıyı balta ile açmaya çalışarak içeri girmeye çalışmıştı.

BALTAYLA KAPIYI AÇMAYA ÇALIŞTI

Olaya ilişkin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma tamamlandı. Hazırlanan iddianamede, 9 Mart 2022’de tarafların aralarında geçen telefon görüşmesi sırasında münakaşa yaşadıkları ve bunun üstüne şüpheli Yusuf Bazancir’in, eşiyle beraber yaşadığı eve gelerek elinde bulunan balta ile kapıyı açmaya çalıştığı anlatıldı.

“SENİ ELİME GEÇİRİRSEM GEBERTECEĞİM”

Hazırlanan iddianamede, zanlının kapıyı açmaya çalıştığı sırada müşteki Seval Bazancir’e hitaben ‘seni elime geçirirsem geberteceğim’ biçiminde tehditte bulunduğu, müştekinin olayla alakalı olarak şikayetçi olmasının üstüne soruşturma başlatıldığı, akabinde 15 Mart 2022 tarihinde ise müşteki Seval Bazancir’in şikayetinden vazgeçtiği fakat zanlının üstüne atılı suçun takibinin şikayet şartına bağlı olmadığı kaydedildi.

5 SENEYE KADAR HAPSİ İSTENDİ

Şüpheli Yusuf Bazancir’in üstüne atılı suçlamaları kabul ettiğinin ve pişman olduğunu belirttiğinin aktarıldığı iddianamede, şüpheli hakkında ‘silahla tehdit’ suçundan 2 seneden 5 seneye kadar hapis cezası talep edildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.