adplus-dvertising

Balıklı Rum Hastanesi’ndeki son durum havadan görüntülendi

İstanbul’da Balıklı Rum Hastanesi’nde dün çıkan yangının sonrasında hasar tespit çalışması ve araştırmalar yapıldı. Yangında ağır hasar gören binanın son vaziyeti dron ile görüntülendi.
Takip et
Balıklı Rum Hastanesi’ndeki son durum havadan görüntülendi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’un en eski hastanelerinden olan ve Zeytinburnu’nda bulunan Balıklı Rum Hastanesi’nin huzurevi binasında dün yangın çıkmıştı. Yangında can kaybı yahut yaralanma yaşanmazken, içeride bulunan kişiler tahliye edilmişti. Bu sabah ekipler, yangında ağır hasar gören binaya gelerek araştırmalarda bulundu. Yangının binanın içine verdiği tahribat ve son vaziyeti dron ile görüntülendi.

Öte yandan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Balıklı Rum Vakfı Başkanı Konstantin Yuvanidis’i ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan Vali Yerlikaya, “Balıklı Rum Vakfı Başkanı Sayın Konstantin Yuvanidis’i ziyaret ettik, bir defa daha geçmiş olsun dileklerimizi sunduk. Asırlık şifa merkezimiz Balıklı Rum Hastanesi yangınında can kaybımızın ve yaralımızın olmaması en büyük tesellimiz” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.