Balıkesir’deki Otobüs Yangınında Yürek Yakan Detay!

2'si çocuk 5 kişinin yanarak can verdiği Balıkesir'deki otobüs yangınında 5 yaşındaki Huzeyfe Yavuz ve 18 yaşındaki teyzesi Özlem Yılmaz'ın cesetleri birbirlerine sarılı halde bulundu.

Balıkesir’de 5 kişinin yanarak can verdiği otobüs faciasının detayları gün yüzüne çıkmaya başladı. Nedeni henüz belirlenemeyen yangında can veren 5 yaşındaki Huzeyfe Yavuz ve 18 yaşındaki teyzesi Özlem Yılmaz’ın birbirine sarılarak yangında can verdikleri ortaya çıktı.


ANNESİNİN ELİNİ BIRAKIP TEYZESİNE SIĞINDI

Dehşete düşüren yangında anne Saniye Yılmaz, imdat çekicini alarak otobüsün camını kırıp Huzeyfe’yi camdan dışarıya çıkarmak istedi. Bu sırada küçük çocuk, annesinin elini bırakarak yan koltukta oturan teyzesi Özlem Yılmaz’a sığındı. Kendisine sığınan yeğenini kucaklayıp alevlerin arasından çıkarmaya çalışan genç kız, yanarak feci şekilde can verdi. Soğutma çalışmalarının ardından otobüste yapılan aramada Özlem Yılmaz ile yeğeninin cansız bedenleri, birbirlerine sarılı halde bulundu. Teyze ve yeğeninin cansız bedenlerini birbirlerine sarılı halde bulan ekiplerin, büyük bir şok geçirdiği öğrenildi.

ANNE VE BABA AYRI YAŞIYORDU

Cenazelerin DNA ile tespitinin ardından yakınlarına verileceği teyze ve yeğenin Ümitalan Mahallesinde akşam namazının ardından toprağa verilecekleri öğrenildi. Öte yandan, Saniye Yılmaz’ın bir süre önce eşi Şaban Yavuz’dan ayrıldığı, baba Yavuz’un Kestel’de ikamet ettiği öğrenildi.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı