adplus-dvertising

Balıkesir’deki feci kazayla ilgili muhtar konuştu: ‘Kınaya giderken kaza yaptılar’

Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde yaşanan 7 kişinin yaşamını yitirdiği, 11 kişinin de yaralandığı kazayla alakalı konuşan Kızılöz Mahallesi Muhtarı Halil Akçan, minibüsün kınaya giderken biri kaza yaptığı söyleyerek, “Düğün için ben getirdim. Onlar minibüsle dönmek istedi” şeklinde konuştu.
Takip et
Balıkesir’deki feci kazayla ilgili muhtar konuştu: ‘Kınaya giderken kaza yaptılar’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dursunbey-Kepsut Karayolu Naipler Mahallesi yol ayrımı mevkiinde 10 AEA 731 plakalı minibüs ile 10 F 4942 plakalı süt toplama kamyonunun çarpıştığı kazada 6 kişi yaşamını yitirmiş, 12 kişi de yaralanmıştı. Yaralılardan 1’inin daha hastanede yaşamını kaybetmesiyle kazada ölü sayısı 7’e yükseldi. 11 yaralının da kaldırıldıkları hastanelerde tedavisinin sürdüğü söylendi.

Balıkesir’deki feci kazayla ilgili muhtar konuştu: ‘Kınaya giderken kaza yaptılar’

Meydana Gelen feci kazanın sonrasında yaşamını kaybedenleri düğün için kendisinin getirdiğini belirten Kızılöz Mahallesi Muhtarı Halil Akçan, “Düğün cemiyetinin olduğu yere getirdim. Geldikten sonra ‘Biz minibüsle gideceğiz’ dediler. Ben de çarşıya gittim. Yarım saat geçmeden bu haber geldi. Ben kendi köylülerimle görüştüm. Balıkesir’de kına cemiyeti vardı. Oraya gidiyorlardı. Herkes birbirine yakındı. Tamamı aynı aileden değillerdi. Tamamı aynı mahalleden, Kızılöz Mahallesi. Damat aynı otomobilde mıydı bilmiyorum. Onu hiç görmedim. İki minibüs kınaya giderken biri kaza yapıyor. Kazada annemin kardeşinin gelini de vardı. O da yaşamını yitirdi” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.