Balıkesir’de denize atlayan alkollü kadın polisi saatlerce uğraştırdı!

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde alkolü kadın, hava sıcaklığının 2 derece hissedildiği esnada elbiseleriyle denize girdi. Polisin bütün çabalarına karşın karanlık ve buz gibi sudan çıkmayan yabancı uyruklu kadın 1 buçuk saatlik çalışmanın sonrasında denizden çıkarılabildi.
Takip et
Balıkesir’de denize atlayan alkollü kadın polisi saatlerce uğraştırdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, saat 23.30 sıralarında Ayvalık ile Cunda Adası’nda yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Gönül Yolu Köprüsü’nün kenarında adının Oksana olduğu öğrenilen alkollü bir kadın kendini köprüden suya attı. İhbar üstüne çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

Hava sıcaklığının 2 derece hissedildiği gecede inatla denizden çıkmayan ve olay yerine gelen Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki polis ekiplerinin de ikna edemediği kadın, gecenin karanlığından da faydalanarak kıyıdan açılıp gözden kayboldu.

Polis ekiplerinden birinin tulum giyip, denize girerek aramaya başladığı kadın için, itfaiye ve sağlık ekipleri harekete geçirdi.

Balıkesir’de denize atlayan alkollü kadın polisi saatlerce uğraştırdı!

Ayvalık Sahil Güvenlik ekiplerinin de katıldığı arama kurtarma çalışmaları bir buçuk saati aşkın bir müddet devam etti.

Gergin anların meydana geldiği olay saatlerce dondurucu suyun içinde yüzen kadının Sahil Güvenlik ekipleri tarafından bulunarak, güçlükle karaya çıkartılmasıyla son buldu.
Ambulansa bindirilirken, kendisini görüntüleyen gazetecilere da saldıran alkollü yabancı uyruklu kadın Ayvalık Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak hipodermi riskine karşı kontrol altına alındı.

Olayla alakalı soruşturma sürüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.