Balıkçılar denizde içi iPhone dolu konteyner buldu!

Sosyal medya denizin ortasında ağzına kadar iPhone 12 ile dolu konteyner bulan balıkçıları konuşuyor. Viral olan videoda balıkçılar, fırtına sebebiyle düşmüş olduğu tahmin edilen iPhone 12 konteynerini bulunca büyük sevinç yaşıyor. Videonun gerçek olup olmadığı henüz netleşmezken, şirketten konuyla alakalı resmi bir açıklama gelmedi.
Takip et
Balıkçılar denizde içi iPhone  dolu konteyner buldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dünyada taşımacılık, karayolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı ve denizyolu taşımacılığı gibi farklı kollardan işliyor. Şirketler, ürünlerini en uygun biçimde ulaştırabilmek için bu taşımacılık seçeneklerinden birini değerlendiriyor ve ürünlerini alıcı tarafa ulaştırıyor. Denizyolu taşımacılığı da şirketlerin en çok kullandığı taktiklerden biri oluyor. Böylece ürünler, konteynerlere doldurulup, konteyner gemileri ile engin denizleri yahut okyanusları aşıp tüketicilerle buluşuyor. Ancak sosyal medyada ortaya çıkan ve dilden dile yayılan bir video, denizyolu taşımacılığı esnasında enteresan bir olay meydana geldiğini gözler önüne seriyor. Henüz doğrulanmayan bu enteresan olayın başkahramanları balıkçılar ve ağzına kadar iPhone 12 dolu olan bir konteyner.

BALIKÇILARIN IPHONE 12 DOLU KONTEYNER SEVİNCİ

iPhone 12 konteyneri bulan balıkçıların videosu sosyal medyada büyük gündem oluşturdu. Denizin ortasındaki bir balıkçı teknesinde çekilen fakat ne zaman çekildiği belli olmayan videoda, balıkçılar denizde yüzen bir konteyner buluyor. Bir noktası parçalanan konteynere yaklaşıldığında ise konteynerin iPhone 12 modelleriyle dolu olduğu görülüyor. Bu noktadan sonra balıkçıların sevinç çığlıkları ve ıslıklar duyuluyor. Öte Yandan balıkçılardan birinin iPhone 12 modellerini tekneye almaya başladığı görülüyor. Ancak bu esnada içinde binlerce liralık iPhone 12 bulunan bazı kutular, denizin serin sularına karışıyor.

APPLE AÇIKLAMA YAPMADI

Videonun gerçek olup olmadığı henüz bilinmiyor. Üstelik Apple’dan da herhangi bir açıklama gelmiş değil. Ancak ne olursa olsun, enteresan video sosyal medyanın diline dolanmış vaziyette.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.