Balıkçı Teknelerinden Dinlediler!

Sansasyonlar kraliçesi Aleyna Tilki, kendisini dinlemek için akın eden 40 bine yakın kişiye konser verdi. Genç şarkıcıyı dinlemeye gelenler, konser alanında yer bulamayınca balıkçı teknelerine yöneldi.

Balıkçı Teknelerinden Dinlediler!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Magazin dünyasında adından sıkça söz ettiren Aleyna Tilki, Düzce’de organize edilen festivalle sevenlerini eğlendirdi. Yaklaşık 40 bin müziksevere konser veren Tilki, sahne şovuyla hayranlarını keyiflendirdi. Organizasyon alanında hiç yer kalmayınca müzikseverler denizdeki teknelere akın etti.

TİLKİ’DE TEKNEYLE GELDİ

Gelenekselleşmiş Finduk Festivali, her yıl yaz aylarında düzenleniyor. Organizasyonun ikinci gününde Aleyna Tilki konser verdi. Kendisi de sahne alacağı yere tekneyle ulaşan Tilki, hayranlarının sevinç çığlıklarıyla platforma çıktı. Genç şarkıcı, en sevilen şarkılarını müzikseverlerin eşliğinde söyledi.

Genç şarkıcıyı görmeye çevre illerden de gelenler oldu. Şarkıları yorumlayışı ve sahnede yaptığı danslarla hayranlarını büyüleyen güzel şarkıcı, Düzce halkından tam puan aldı. Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, başarılı müzisyen için hazırlanan hediyeleri kendisine sundu. Yanmaz, kentin böyle güzel anlar yaşamayı özlediğini ve nihayet bu özlemin son bulduğunu dile getirdi. Böyle güzelliklere Akçakoca halkının hazır olmasını da sözlerine ekledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.