Bali’de Hırsız Turistleri, Otel Çalışanları Yakaladı

Tatil cenneti Bali'de kaldıkları otelde hırsızlık yapan Hintli turistler, otel çalışanlarına yakalandı. Çantalarında çok sayıda malzeme bulunun turistler hakkında yasal işlem başlatıldı.

Tatil sezonunda çok sayıda kişinin ziyaret ettiği tatil cennetlerinden Bali’de kaldıkları otelden hırsızlık yapan turistler, çantalarını arayan çalışanlara yakalandı. Kameralar tarafından anbean kaydedilen arama sonrası, olay yerine gelen ekipler hırsız turistler hakkında yasal işlem başlattı.


Daha önce de haberlere konu olan otel odası hırsızlıklarına bir yenisi daha eklendi. Bu kez adres tatil cenneti Bali’ydi. Yaklaşık üç gün önce tuttukları otel odasından ayrılmak için işlemlerini halleden Hintli turistler, çıkış yapmaya hazırlandıkları esnada otel çalışanlarının çantalarını aramak istemesi karşısında neye uğradığını şaşırdı. Paniğe kapılan ve çantalarını aratmayacaklarını ifade eden Hintli turistler, güvenlik görevlilerinin devreye girmesi üzerine çantalarında arama yapılmasını kabul etti.

ÇANTALARI TEK TEK AÇILIP ARANDI

Otel çalışanları tarafından çantaları tek tek açılan turistlerin foyası çok geçmeden ortaya çıktı. Kaldıkları otel odasında ne var ne yok çantalarına dolduran dokuz kişilik grup, hırsızlık suçlaması ile olay yerine çağrılan polisler tarafından ifadeleri alınmak üzere emniyet binasına götürüldü. Utanç verici olayın görüntüleri kısa sürede tüm medya organları tarafından okurlarına servis edildi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı