adplus-dvertising

Balçiçek’le Sohbete Geldik nerede çekiliyor?

Kanal D ekranlarının sevilen yüzü Balçiçek’le Sohbete Geldik nerede çekiliyor sorusuyla araştırılmaya başlandı. Programda ünlü isimleri ağırlayan Balçiçek, sohbet eşliğinde gerçekleştirdiği ropörtajlarla ön plana çıkmayı başardı. Büyük takipçi kitlesine sahip olan program hafta sonları izleyicisiyle buluşuyor. Peki, Balçiçek’le Sohbete Geldik nerede çekiliyor?
Takip et
Balçiçek’le Sohbete Geldik nerede çekiliyor?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hafta sonları izleyici karşısına çıkan Kanal D’nin sevilen programı Balçiçek’le Sohbete Geldik nerede çekiliyor sorusuyla araştırılmaya başlandı. Her bölüm birbirinden farklı isimleri ağırlayan Balçiçek, sohbetiyle de herkesi büyülüyor. Sosyal medyada da çokça konuşulan yapım Balçiçek’le Sohbete Geldik nerede çekiliyor sorusuyla yeniden merak ediliyor. Peki, Balçiçek’le Sohbete Geldik nerede çekiliyor? İşte detaylar…

Balçiçek’le Sohbete Geldik nerede çekiliyor?

Deneyimli gazeteci ve televizyoncu Balçicek İlter, her hafta konuklarını masasında misafir ediyor ve şahane sohbetiyle hafta sonlarınızı renklendirmeye geliyor. Programın nerede çekildiği bilgisi ise bilinmiyor. Ünlü sanatçılar, alanında uzman konuklar, en son trendler, güzelliğe dair ipuçları, moda, sağlık, spor, kısaca hayata dair her şey The Ritz Carlton İstanbul’un muhteşem atmosferi eşliğinde bu programda konuşuluyor. Ayrıca moderatör Balçiçek İlter, her hafta farklı ilgi alanı ve sektörlerden seçkin konuklarını bizzat yerlerinde ziyaret edecek ve en merak edilen detayları izleyicisiyle paylaşacak.

Balçiçek İter kimdir?

Balçiçek İter, 16 Haziran 1973 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. Annesi Lale İlter, Babası Kerem İlter’dir. Nazlı adında bir kız kardeşi vardır. Anne ve babası Ankara’da yaşadığı için, İstanbul’da yazar olan büyükbabası Şahap Sıtkı İlter ile babaannenin elinde büyüdü. 7 sene bale eğitimi aldı. Liseyi İstanbul’da Dame de Sion Fransız Lisesi’nde okudu. Lise bittikten sonra bir sene Paris’te yaşadı. ODTÜ’nün Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu.

Fransız okulunda okuduğu için Fransızcası çok iyi olduğundan, Cosmopolitan Dergisi için çeviri yaparak meslek hayatına ilk adımı attı. Daha sonra Aktüel Dergisi’nde çalıştı. Ankara Aktüel’in haber müdürü oldu; sonra Ankara temsilcisi oldu. Gazetecilik kariyerine, yirmili yaşlarına gelmeden Cosmopolitan Dergisi’ne çeviriler yaparak başlamıştır. Aktüel Dergisi’nde muhabirlik ve editörlük deneyiminin ardından 1 Numara Hearst Yayıncılık’da Haber Müdürlüğü, ardından Aktüel Dergisi Ankara Temsilciliği, sonrasında 1 numara Hearst Yayıncılık’ın Ankara Temsilciliği görevinde bulunmuştur.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.