Bakırköy’de İETT otobüsü şoförüne saldırı

İstanbul Bakırköy’de İETT otobüsünün önünü kesen 2 şahıs, şoföre küfürler yağdırmaya başladı. Şoförün olay anını kameraya alması üzerine kendi araçlarının plakasını söken şahıslar şoförün kapıları açmasını istedi. İçinde yolcu bulunan otobüsün kapısını açmayan şoför, olası bir kavgayı engelledi.
Takip et
Bakırköy’de İETT otobüsü şoförüne saldırı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Önceki gün akşam saatlerinde Bakırköy D-100 yan yolda yaşanan olayda, iddiaya göre, Bakırköy-Boğazköy seferini yapan İETT şoförü Murat Filiz, son seferini yaptığı sırada bir otomobil sürücüsü tarafından yolda sıkıştırıldı. Uzun bir süre yolda korna çalarak İETT şoförünü taciz eden kişi ardından otobüsün önünü kesti.

OTOMOBİLİN PLAKASINI YERİNDEN SÖKTÜLER

İETT şoförü Murat Filiz, hemen cep telefonu kamerasını açarak bu magandaların görüntülerini çekmeye başladı. Bunu gören magandalar önce otomobilin plakasını yerinden söktü ardından şoförüne kapıları açmasını istedi. İETT şoförü içinde yolcu bulunan otobüsün kapıları açmayarak olası bir kavganın yaşanmasını engelledi.

OLAY ANI KAMERADA

Otomobilin sürücüsü ve arkadaşı küfürler yağdırıp uzaklaştı. Yaşanan o anlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.