Bakırköy’de 6 Aylık Bebeğe Kürtaj Yaparken Az Kalsın Öldürüyordu!

İstanbul Bakırköy'de 6 aylık hamile olan F.S., eşinin haberi olmadan merdiven altı kürtaj yaptırırken kalp krizi geçirdi.
Takip et
Bakırköy’de 6 Aylık Bebeğe Kürtaj Yaparken Az Kalsın Öldürüyordu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Bakırköy’de 6 aylık bebeğini eşinin onayı olmadan aldırmak isteyen F.S.’ye ruhsatı olmayan hastanede kürtaj yaparken kalp krizi geçirmesine neden olduğu iddia edilen doktor ve bu işleme yardım ettiği iddia edilen 2 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Hadise, Bakırköy Florya’da ruhsatı olmayan özel bir sağlık kliniğinde yaşandı. Hamile olan F.S., Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hekim olarak çalışan doktor Y.E’ye gelerek gebeliğini sonlandırmasını istedi. Bunun üzerine yapılan tahlillerin ardından doktor Y.E, F.S.’ye gebeliğin çalıştığı hastanede sonlandırılamayacağını belirterek arkadaşına ait olan özel bir klinikte gebeliğin sonlandırılabileceğini belirtti.

GENÇ KADIN KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Doktor Y.E ve F.S bin 800 TL karşılığında anlaştı. F.S. gebelik sonlandırma işlemi sırasında fenalaştı. İlk müdahalesi doktor Y.E ve arkadaşı tarafından yapılan F.S. daha sonra 112 ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri yaşanan hadisenin ardından savcılığın talimatı ile doktor Y.E. ve yardım ettiği iddia edilen B.A.’yı gözaltına aldı. Doktor Y.E.ve P.K. ve klinik çalışanı P.K. Bakırköy Adliyesi’nde nöbetçi savcılığın tutuklama talebiyle sevk edildikleri mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.