Bakırköy’de 1’i Çocuk 3 Kişinin Ölümünde Siyanür Bulundu

Bakırköy Osmaniye Mahallesi'nde 1'i çocuk 3 kişinin cesedi bulunmuştu. Bakırköy Kaymakamlığı olay yerinde siyanür bulunduğunu açıkladı.

Bakırköy’de biri çocuk 3 kişi, bir dairede ölü bulundu.

Edinilen bilgiye göre, Osmaniye Mahallesi’nde şüpheli ölüm ihbarı ardından olay yerine polis birimi gönderildi.

1’İ ÇOCUK 3 CESET BULUNDU

Söz hususu adreste inceleme gerçekleştiren polisler biri çocuk, üç kişinin cesedini buldu.

Birimlerin olay yerindeki incelemesi devam ediyor.

BAKIRKÖY KAYMAKAMLIĞI AÇIKLAMA YAPTI

Bakırköy Kaymakamlığı’ndan paylaşılan açıklamada, “Osmaniye Mahallesi’nde şüpheli ölüm ihbarı gelmiş söz hususu eve giden birimlerimiz biri çocuk 3 kişinin cesedi ile karşılaşmıştır. Olay ve sebebi ile alakalı araştırmalar sürmektedir” denildi.

Olay yerinde AFAD birimleri de inceleme gerçekleştiriyor. Ölenlerin karı koca ile çocukları olduğu belirlendi.

SİYANÜR OLDUĞU TESPİT EDİLDİ

Bakırköy Kaymakamlığı paylaştığı açıklamada “Gerçekleştirilen ölçümlerde olay yerindeki kokunun siyanür olduğu belirlenmiştir.” sözlerine yer verdi.

Bakırköy Kaymakamlığı’ndan paylaşılan açıklamada, “15 Kasım 2019 Cuma günü saat 06.45’te 155 Polis İmdat Hattına gelen İlçemiz Osmaniye Mahallesi Çoban Çeşme Sokakta şüpheli ölüm ihbarı ardından bahse konu adrese hemen gidilmiş biri çocuk 3 kişinin cesedi ile karşılaşılmıştır. Dairedeki koku sebebiyle AFAD (KBRN) birimleri gönderilmiştir. Ekip tarafından gerçekleştirilen ölçümlerde olay yerindeki kokunun siyanür olduğu belirlenmiştir. Mesele ile alakalı olay yerinde gerekli tedbirler alınmış olup, adli ve idari soruşturma başlatılmıştır. Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılmayı sürdürecektir” denildi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı