Bakımsızsın Dediği Eşini Dövdü

İzmir Ödemiş'te meydana gelen olayda, İbrahim Tekin, eşi Filiz Tekin'e neden bakımsızsın dedi ve kafasını duvara vurarak dövdü.

İzmir Ödemiş’te meydana gelen olayda, İbrahim Tekin, eşi Filiz Tekin’e ‘Neden bakımsızsın?’ dedi ve kafasını duvara vurarak dövdü. Kardeşlerinin çabası ile kaldırıldığı hastanede yaşam mücadelesi veren Filiz Tekin’in bir kez kalbi durdu. Alınan bilgilere göre Filiz Tekin’in yaşama şansının yüzde 30 olduğu belirtildi.

Yeniasır’ın haberine göre, İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı Çaylı Mahallesi’nde yaşayan İbrahim Tekin ve Filiz Tekin çifti 18 yıl önce evlendi. Filiz Tekin, işsiz olan eşine ve çocuklarına bakmak için Ödemiş’teki tarlalarda yevmiyeli olarak çalıştı. Eşinin ailesi ile birlikte aynı evde yaşayan kadın, kardeşleriyle de görüştürülmedi. 10 gün önce yaşanan olayda ise İbrahim Tekin, eşine “Sen neden kız kardeşlerin gibi bakımlı değilsin. Seni artık beğenmiyorum.” dedi ve Filiz Tekin’i dövdü. Maruz kaldığı şiddet sonrası eşine yalvaran kadın, kendisini hastaneye götürmesini istedi. Eşini Ödemiş Devlet Hastanesi’ne götüren saldırgan İbrahim Tekin, doktorlara eşinin psikolojik rahatsızlığı olduğunu söyledi ve sakinleştirici ilaçlar yazdırarak tekrar eve götürdü.

KARDEŞLERİ HASTANEYE GÖTÜRDÜ

Gün geçtikçe daha da kötüleşen kadının halini göre 16 yaşındaki oğlu Osman, teyzelerini arayarak yardım istedi. Geçtiğimiz hafta sonu kardeşlerinin yanına giden, Fatma, Emine ve Nesrin, Filiz Tekin’in o halini görünce şok oldu. Konuşurken güçlük çeken kadın kardeşi Nesrin Geyranlı’ya, “Jandarma beni kurtarsın.” dedi. Filiz Tekin, kardeşleri tarafından hastaneye götürülürken, kadının kafa travması geçirdiği anlaşıldı. Durumu ağır olan kadının kalbi bir kez durdu.

Saldırgan İbrahim Tekin ise gözaltına alındı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı