adplus-dvertising

Bakan Soylu’dan Kılıçdaroğluna sert tepki: ‘Dedikodu yapıyor’

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun SADAT ziyaretini değerlendirdi. “Kılıçdaroğlu dedikodu yapıyor” diyen Soylu, iddiaların belgesinin olmadığını da belirtti. İçişleri Bakanı, Kılıçdaroğlu’nun bir danışmanının altılı masa bildirisine dair Avrupa büyükelçisi ile görüştüğü iddiasını da sürdürdü.
Takip et
Bakan Soylu’dan Kılıçdaroğluna sert tepki: ‘Dedikodu yapıyor’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun konuşmasından satır başları

İçişleri Bakanı Soylu: “6’lı masa ‘Canan masa’ oldu

“Cumhuriyet Halk Partisi Atatürk’ün partisi değil, İnönü’nün partisidir”

Bakan Soylu’dan Kılıçdaroğluna sert tepki: ‘Dedikodu yapıyor’

“Metamfetamini yenersek Türkiye, dünyada uyuşturucuya bağlı ölümler konusunda dünyadaki en az ölümü yaşayan ülke olacak.”

“Afganistan’da eroini kim artırdı? Amerika artırdı. Bu kadar açık ve net. Afganistan’da eroini Amerika artırdı.”

“(Kılıçdaroğlu’nun ‘Uyuşturucu baronlarına bir şey yapmıyorsunuz’ ifadesi üstüne) Tamamen temelsiz, yalnızca suçlamaya yönelik, bilgiden yoksun bir anlayış ve hatta uyuşturucu ile mücadele yapan birimlerimizi töhmet altında bırakan, Türkiye’nin uyuşturucu ile mücadelesini etkisizleştirmeye çalışan bir anlayış ortaya koymaktadır.”

“(Kılıçdaroğlu’na) SADAT’ın önüne gidene kadar, Et Balık Kurumu’nun önüne gidene kadar, hafif bir cesaretin varsa, bizim söylediğimiz büyükelçilik ile alakalı bir değerlendirme ortaya koy da görelim.”

“-Bir okulun önünde uyuşturucu satılıyor- dendiğinde kalbimden vurulmuşa dönüyorum. Bu Şekilde bir şey olamaz. Biz bunu kabul etmeyiz. Uzun zamandır bu sözü duymuyoruz ve bir daha da işitmek istemiyoruz.” “Cumhuriyet Halk Partisi, Atatürk’ün partisi değil, İnönü’nün partisidir. Bugünkü Cumhuriyet Halk Partisi’nin Atatürk ile hiçbir alakası yoktur. Neden İnönü’nün partisidir? Çünkü İnönü, Atatürk karşıtıdır.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.