adplus-dvertising

Bakan Soylu’dan İstanbul’a Kayyum Haberi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu talimatı ile Yenikapı'ya getirilen araçlar hakkında konuştu. Bakan Soylu, bir gazetecinin "İmamoğlu başka işlerle uğraşırsa pejmürde ederiz dediniz. İstanbul'a kayyum mu atanacak? sorusuna ise Pazar sabahı açıklayacağım diyerek yanıt verdi.
Takip et
Bakan Soylu’dan İstanbul’a Kayyum Haberi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yaptığı son açıklamada İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne kayyum atanıp atanmayacağı ile konuştu. Bakan Soylu ayrıca, Yenikapı’daki İBB araçları hakkında da konuştu.

PAZAR SABAHI AÇIKLAYACAĞIM

Bir gazetecinin sorduğu, “İmamoğlu başka işlerle uğraşırsa pejmürde ederiz dediniz. İstanbul’a kayyum mu atanacak? sorusu üzerine açıklama yapan Soylu, Bunu Pazar sabahı açıklayacağım diyerek, konuyla alakalı net cevabın Pazar sabahı verileceğini ifade etti.

Bakan Soylu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun talimatıyla Yenikapı’ya getirilen araçlar hakkında da açıklamalarda bulundu. Soylu, ” “Belediye işi şov işi değildir. Bu söylenir ve araştırılır. Eğer böyle bir fazlalık, israf söz konusuysa bu ilgili bakanlığa söylenir. Söylenmedi. Bunlar kamu zararı olabilecek şekilde sergilenmektedir” dedi.

Konunun takipçisi olacağını ifade eden Bakan, bir yanlışlık varsa buna Bakanlığın müdahale edeceğini söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.